22.10
2015

Omniva veebileht muutus paremaks

Alates tänasest näed Omniva veebilehel uut avalehe vaadet

Viimastel kuudel oleme palunud oma klientidelt tagasisidet meie veebilehe funktsionaalsuse kohta. Klientide tagasiside alusel kaardistasime veebilehe põhilised kitsaskohad ning viisime sisse muudatused, mis teevad Omniva veebilehelt info kättesaamise kiiremaks ning mugavamaks.

Mis muutus?

Arvestades klientide ettepanekutega, lisasime meie veebilehele päise ja jaluse, üldotsingu ning liigutasime e-teenindusse sisselogimise nupu paremale üles.

Päisesse paigutasime meie klienditeeninduskeskuse kontaktnumbri ja e-posti aadressi, mille juures avaneb kontaktivorm. Nupp „Sisene e-teenindusse“ liikus lehe keskosast päisesse – nii näeb kasutaja kohe, kas ta on e-teenindusse sisse logitud või mitte.

Lisaks kaotasime ära paremal paanil oleva halli navigeerimisriba, kus sai e-teenindusse siseneda ja kontaktinfot vaadata. E-teeninduses on see hall navigeerimisriba veel alles, kuid järgmise aasta esimesel pooles soovime seda ka e-teeninduses muuta.

Üldotsingu jaoks töötasime välja enimotsitud sõnade ja linkide abil süsteemi, mille pidev täiustamine võimaldab veebilehe sisust leida hõlpsamini soovitud vastuseid. Lehe keskosas muutsime veidi jaotuse "Oluline" ja „Uudised“ paigutust. Avalehe jalusesse lisasime kiirviited, kontaktid ja sotsiaalmeedia ikoonid.

Tänu Sinu tagasisidele saame oma veebilehe veelgi paremaks muuta.

Kõik ettepanekud ja arvamused, mis on seotud uue avalehe ja üldotsingu funktsionaalsusega, on oodatud: https://www.omniva.ee/tagasiside

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616