09.10
2020

Mustamäe postkontor avas uksed uues asukohas

9. oktoobril avas Eesti Post Mustamäe postkontori uuel aadressil Sõpruse pst 209. Postkontor on uues asukohas avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00-19.00.
 
Uuel aadressil avatavas postkontoris saab tarbida kõiki postiteenuseid – saata pakki ja kirja, tellida perioodikat, maksta arveid ning osta pakkevahendeid ning muud postikaupa.
 
Lisaks avaramale teenindussaalile, kus kliendid saavad muuhulgas ka kohapeal oma saadetisi pakendada, võimaldab uus postkontor ka paremaid töötingimusi töötajatele. Kevadise koroonakriisi valguses on postkontoril ka eraldiseisev sissepääs, mis tagab, et Mustamäe postkontor saab jätkata tööd ka olukorras, kus kaubanduskeskustes asuvad poed ja teenindusasutused võidakse sulgeda.
 
Autoga külastajal on võimalik parkida lähedal asuvas Magistrali keskuse parklas, kuid postkontorisse pääseb hõlpsasti ka ühistranspordi kasutaja. Mustamäe postkontorisse toovad bussid nr 17, 17a, 24a, 72 ja trollid liinil 3 ja 4. Postkontorile lähimaks peatuseks on Vambola.
 
Mustamäe pakiautomaadid
 
Paljudele elanikele on Mustamäe pakiautomaadid juba tuttavad, kuna enamik inimesi kasutab neid oma pakkide kättesaamiseks juba praegu. Vabas õhus paiknevad ning 24 tundi ööpäevas ligipääsetav pakiautomaat on ka klientide seas eelistatuim paki saatmise ja kättesaamise kanal. Kiireimaks paki saatmiseks tasub see vormistada minu.omniva.ee veebilehel ning pakiautomaadi abil teele panna.
 
Mustamäel linnaosa 10 pakiautomaati asuvad järgmistes asukohtades. 

  • Tallinna Akadeemia Konsumi pakiautomaat
  • Tallinna Ehitajate tee Grossi pakiautomaat
  • Tallinna Kadaka Selveri pakiautomaat
  • Tallinna Magistrali Keskuse pakiautomaat
  • Tallinna Mustamäe Keskuse pakiautomaat
  • Tallinna Mustika Keskuse pakiautomaat
  • Tallinna Sõpruse pst 171 Maxima pakiautomaat
  • Tallinna Sütiste Maxima X pakiautomaat
  • Tallinna Tammsaare Maxima XX pakiautomaat
  • Tallinna Vilde tee Maxima pakiautomaat

 
Postmark kauplusest ja kiri kirjakasti
 
Kirja postitamiseks on Mustamäel 10 kirjakasti, mis on paigutatud enim käidavatesse kohtadesse.
Lisaks uuele postkontorile oleme  Mustamäele paigaldanud täiendavalt kaks ööpäevaringselt ligipääsetavat kirjakasti: Mustamäe keskuse ette aadressil Tammsaare tee 104a ja Kaja kultuurikeskuse ette aadressil Vilde tee 118.
 
Kirjamargi või ümbriku soetamiseks ei pea tingimata ette võtma eraldi postkontorikülastust. Neid müüakse ka näiteks suuremate kaubanduskeskuste ning enamike Selveri infolettides, kus ostu saab tehtud poekülastuse käigus, samuti ka Charlot bürootarvete kauplustes ning R-Kioskites. Kõige lihtsam on aga margid, postkaardid, ümbrikud ja kõik muu posti- ja pakitoiminguteks vajalik tellida omale Omniva e-poest otse postkasti. Kõik postmarkide edasimüüjad on leitavad Omniva kodulehelt

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616