Omniva on AS Eesti Posti kaubamärk. Oleme rahvusvaheline logistikaettevõte. Me loome lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Oleme partneriks nii ostjatele kui ka müüjatele. Toome saadetised kiiresti koju, kodulähedasse postiasutusse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.

  • OMNIVA KONTSERN
    Omniva kontserni kuuluvad emaettevõttena AS Eesti Post ning tütarettevõtetena Eestis Finbite OÜ, Leedus Omniva LT UAB ja Lätis Omniva SIA. Omandisuhtelt on AS Eesti Post 100% Eesti riigile kuuluv äriühing.

Omniva visioon
Aastaks 2026 oleme eelistatuim logistikapartner, pakkudes kliendikeskset teenust pühendunult ja vastutustundlikult.

Omniva missioon
Viime saadetised kohale hoole ja rõõmuga, et tuua maailm kõigile lähemale.

Omniva väärtused

Me hoolime
Suhtume hoolivuse ja austusega oma tegemistesse, meie kätte usaldatud saadetistesse ja ümbritsevasse keskkonda. Kuulame ning väärtustame üksteist, oma koostööpartnereid ja kliente.

Me oleme avatud
Otsime pidevalt värskeid ideid ja võimalusi, mis aitavad meil kasvada inimeste, ekspertide ning ettevõttena. Julgeme proovida, aga ka eksida ning oma vigadest õppida.

Meid võib usaldada
Lubame, mida suudame täita ja täidame, mida oleme lubanud. Võtame alati vastutuse Omniva eest!

Me tunneme rõõmu tööst ja tulemustest
Julgustame üksteist rohkem pingutama ja oleme üksteisele toeks, rõõmustame koos oluliste eesmärkide saavutamise üle ning kiidame üksteist väärt panuse ja koostöö eest


Omniva brändi lugu
Omniva juured ulatuvad sajandite taha, mil meie eelkäija alustas postiteenuse pakkumist Eestis. Oleme läbi ajaloo toonud inimesteni palju postkaarte, kirju ja pakke. Meie tööga ollakse harjunud, oleme osa igapäevaelust. Nii võibki tunduda, et Omniva eesmärgiks on tänagi pelgalt saadetiste kohale toimetamine.

Kuid kiri ei ole kunagi lihtsalt tükk paberit ega saadetis vaid papist kast. Neis on alati peidus midagi rohkemat – head sõnad, tervitused, rõõmsad uudised või üllatused. Just seetõttu tähendab meie töö palju enamat kui lihtsalt saadetiste laiali vedamist. Omniva jagab häid emotsioone ning vahendab kingitusi.

Jõulud on aeg, kus kingitused kõige olulisemad. Omnivale tähendab terve aasta kui üht suurt ettevalmistust jõuludeks. Olgu kevad, suvi või sügis, Omniva inimesed töötavad sama hoolega kui jõuluvana postkontor. Suhtume igasse pakki kui väärtuslikku kinki ja igasse postkaart kui lapse kirja, mis tarvis päkapikkudeni toimetada. Meile meeldib teha heategusid, jagada lahkeid sõnu, lisada pakile kaunis lips või võtta ette muud põnevat, mis pakub rõõmu ja üllatusi.

Omniva jagab iga päev sedasama rõõmu, mida pakuvad jõulud ja kingitused. Hoolitseme, et positiivne meeleolu oleks nii saadetiste saajatel, saatjatel, Omniva partneritel kui ka meie oma inimestel. Just selle jõulutunde ja rõõmu jagamine aitab meil olla juhtiv logistikaettevõte Balti riikides.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616