E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
Eesti Posti rahvusvaheline nimi on Omniva. Oleme rahvusvaheline logistikaettevõte: liigutame kaupu ja informatsiooni. Me loome lahendusi, mis teevad ettevõtete töö lihtsamaks. Oleme partneriks nii ostjatele kui ka müüjatele. Toome kauba kiiresti koju, kodulähedasse postkontorisse või pakiautomaati. Täpselt nii nagu igaühele sobib.

LOE LÄHEMALT
 • OMNIVA KONTSERN
  Omniva kontserni kuuluvad emaettevõttena AS Eesti Post ning tütarettevõtetena Eestis Maksekeskus AS, Finbite OÜ, Leedus Omniva LT UAB ja Lätis Omniva SIA. Samuti kuulub kontserni sidusettevõte Post11 OÜ. Omandisuhtelt on AS Eesti Post 100% Eesti riigile kuuluv äriühing.
 • Omniva tegevuse eesmärgiks on luua klientidele väärtusi posti-, paki- ja infologistika teenuste pakkumisel arendades, ühendades ja hallates selleks vajalikke võrgustikke ning süsteeme oma majandustegevuse tulemusena saadud kasumi kaudu. Omniva osutab ka finants-, lao- ja tollimaakleri teenuseid ning tegeleb hulgi- ja jaekaubandusega.
 • Missioon

  TURULIIDER

  Omniva on e-kaubanduse vedur ja seega on meil täita oluline roll Balti riikide majanduselu edendamisel. Me juhime Eesti, Läti ja Leedu pakiautomaatide turgu, oleme Eestis turuliider postiteenuste valdkonnas ning rahuldame kõige paindlikumalt ning terviklikumalt äriklientide e-arvete ning e-dokumentide vajadused.
 • 2600 töötajat

  2300 TÖÖTAJAT

  Omnivas töötab Eestis, Lätis ja Leedus ligikaudu 2300 väga toredat töötajat, keda ühendab soov teha kliendid õnnelikuks ning neile maailm koju kätte tuua.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616