19.08
2020

Eesti Post avab postipunkti Räpina linnas

Ettevõte on allkirjastamas lepingut, et avada postipunkt Räpina linnas. Uus postipunkt hakkab tööle Räpina linnas aadressil Võhandu 29. Järgmisest nädalast kuni uue postipunkti avamiseni osutab ettevõtte postiteenuseid samal aadressil ajutise lahendusena postiautost.
 
Eesti Post palub Räpina piirkonna elanikelt vabandust, et ettevõtte on postiteenuse osutamiseks sunnitud kasutama ajutisi lahendusi ning teenust pakkunud erinevatest asukohtadest. Positiivne lahendus uue Eesti Posti enda poolt hallatava postipunkti näol on nüüd aga leitud ning see alustab tööd septembri esimesel nädalal. Praegusele mugavam alternatiiv mobiilse postipunkti näol saabub juba esmaspäevast. Samuti osutatakse Räpina elanikele postiteenuseid ka kirjakandja vahendusel kliendi kodu- või töökohas.
 
Postivõrgu teeninduskanalite üksuse juhi Eve Vuksi sõnul leiti sobilikud ruumid postipunkti taasavamiseks käesoleva nädala algul ning üürileping omanikuga on juba sõlmimisel. „Hetkel on ruumid veel remondis, kuid septembri esimesel nädalal saame kõigi eelduste kohaselt juba Räpina postipunkti uksed uues asukohas avada. Tegutseme selle nimel nii kiiresti kui võimalik,“ ütles Vuks.
 
Seni kuni postipunkti ruumid on remondis, tuuakse Vuksi sõnul samale aadressile postiteenuseid osutama postiauto, millest saab kõiki samu teenuseid ja tooteid, mida postipunktistki. „Järgmisest esmaspäevast kuni postipunkti avamiseni pargib peatselt avatava postipunkti ees (Võhandu 29) Eesti Posti auto, kust on võimalik tarbida kõiki samu teenuseid, mida postipunktiski. Nii ei pea enam Räpina inimesed postiteenuste tarbimiseks linnast välja sõitma,“ selgitas Vuks. „Jätkuvalt on võimalik kõikjal Räpina vallas postiteenuseid kasutada ka kirjakandja vahendusel.“
 
Postiauto hakkab postipunkti asukohas teenuseid osutama E-R kell 14-16. Kuni uue postipunkti avamiseni pakume postiteenuseid paralleelselt ka Rahumäel asuvas jaotuspunktis.
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616