20.11
2023

Riia lennujaamast saab ostud mugavalt pakiautomaati saata

Riia rahvusvahelises lennujaamas asuv ATU Duty Free pood pakub Euroopa Liidu riikidesse reisivatele inimestele võimalust saata oma ostud ükskõik millisesse Omniva pakiautomaati Balti riikides.

Teenus on reisijate poolt juba hästi vastu võetud ja esimeste nädalate tulemus ületab ettevõtte ootusi. "Kui ATU Duty Free meie poole algse ideega pöördus, oli selge, et see klapib väga hästi Omniva äriga. Erinevalt teistest Euroopa riikidest on pakiautomaadid Balti riikides kõige populaarsem kohaletoimetamise viis, kuna siinsed inimesed hindavad nende eeliseid – mõistlikud kulud, tihe pakivõrgustik ja kasutajasõbralikkus," ütles Omniva koduturu müügijuht Maris Kuļikovskis. Ta lisas, et regioonis elavate inimeste pakiautomaadi eelistust tõendab samuti fakt, et pakiautomaatidest saadetud ja vastu võetud pakkide mahud jätkasid kasvu ka pärast koroonapandeemia lõppu.

Uus teenus võimaldab reisijatel Riia rahvusvahelise lennujaama väljumisvööndis ostetud kaubad toimetada ükskõik millisesse Omniva pakiautomaati Balti riikides. Kohaletoimetamine Läti piires maksab 2,99 eurot ja teistesse Balti riikidesse 5,34 eurot. Omniva hoiustab pakki pakiautomaadis seitse päeva alates kättetoimetamise päevast.

Kokku transportis Omniva tänavu esimesel poolaastal üle 15 miljoni paki, mis on 10 protsenti rohkem kui eelmisel aastal samal perioodil. Enam kui 1150 pakiautomaadist koosnev 150 000 kapiga Omniva võrgustik on Baltikumi suurim.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616