21.08
2023

Omniva uueks juhatuse liikmeks ja kommertsüksuse juhiks saab Gusts Muzikants

Täna, 21. augustil alustab Omniva uue juhatuse liikme ja kommertsüksuse juhina tööd Gusts Muzikants. Ta hakkab täitma ka Omniva Läti juhatuse liikme ülesandeid.  
 
“Gusts omab laialdasi ja väärtuslikke kogemusi erinevatest tööstusharudest ja suurtest organisatsioonidest. Mul on väga hea meel, et Omnivaga liitub selline tugev juht ja suurepärane meeskonnamängija, kellel on mitmekülgsed rahvusvahelised kogemused kommertsvaldkonnas,” sõnas Omniva juhatuse esimees Mart Mägi. “Tervitame teda uuel ametikohal ja oleme tänulikud, et ta aitab muutuste perioodil oma teadmiste ja kogemustega ka kohalikku Läti üksust.“
 
Gusts Muzikantsil on pikaajaline regionaalsete müügimeeskondade juhtimise ja rahvusvaheliste turgudega töötamise kogemus. Selle aasta algusest kuni praeguseni oli ta ametis Läti Posti kommertsdirektorina. Varasemalt on ta töötanud erinevatel juhtivatel ametikohtadel TET Lattelecomis ja Kimberly-Clarkis.
 
"Omniva juured ulatuvad 17. sajandisse, mil tema eelkäija alustas Eestis postiteenust. Sajanditega on palju asju muutunud ja ettevõttest on saanud kaasaegne innovaatiline suurtegija Baltikumi turul. Üks asi siiski ei ole muutunud: anname endast endiselt parima, et oma klientidele igapäevaselt rõõmu pakkuda. Mul on au liituda Omniva meeskonnaga, et panustada ettevõtte kasvu," ütles Gusts Muzikants.
 
Seni Omniva Lätit juhtinud Beāte Krauze-Čebotare on otsustanud Omnivast lahkuda ja jätkata karjääri väljaspool ettevõtet. „Täname teda südamest suurepäraste tulemuste eest turu armastatuima kaubamärgi loomisel ja tugeva pühendumise eest kuue ettevõttes töötatud aasta jooksul. Soovime talle kõike head ja edu uutes väljakutsetes,“ ütles Mart Mägi.
 

 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616