22.08
2023

Omniva avab sel sügisel 13 uuenenud postkontorit

Omniva avab augustist novembrini 13 uuenenud postkontorit üle Eesti. Tulevikupostkontorites on kliendile olemas kõik vajalik seoses e-kaubanduse ja postiteenustega. Lisaks pakub kontor senisest mitmekülgsemat, keskkonnasõbralikumat ja kliendikeskset teenindust. Täna avab uues asukohas uksed uuenenud postkontor Sillamäel.
 
„Posti- ja pakiteenus areneb kiiresti. Vaatamata sellele, et üha rohkem eelistatakse pakiautomaate, on jätkuvalt postiteenuseid, mida soovitakse teha just postkontoris kohapeal. Uuenenud postkontorites on loodud kaasaegsed tingimused uue põlvkonna postiteenusteks ja ootame kõiki külastama uusi kontoreid!” ütles Omniva juhatuse liige Kristi Unt.
 
Uuenenud postkontorid avatakse sel sügisel lisaks Sillamäele Raplas, Narvas, Pärnus, Viimsis, Kohtla-Järvel, Maardus, Kärdlas, Tallinnas Lasnamäel, Tabasalus, Laagris, Tartus Ringteel ja Jõgeval. Osades kohtades uuendatakse kontorit senises asukohas, mitmed postkontorid kolitakse uude ja käidavamasse asukohta, et tulla teenustega inimestele lähemale.
 
Tulevikupostkontorites on varasemast rohkem tähelepanu pööratud ka keskkonna säästmisele – müügil on loodussõbralikud pakendid ja pakkelahendused. „Tulime välja pakendite „võta ja jäta“ keskkonnasäästliku lähenemisega, mis võimaldab kasutatud pakendid kontorisse jätta, et järgmised kliendid saaksid oma saadetised nendega teele saata,” lisas Kristi Unt.
 
Kristi Unt rõhutas, et Omniva on tugeva sotsiaalse vastutustundega ettevõte. “Soovime olla seal, kus inimesed meie teenuseid vajavad ja neile on lihtne ligi pääseda,” sõnas Unt ja rõhutas, et kõik tulevikupostkontorid on ligipääsetavad ka erivajadustega inimestele.
 
Uue sisekujundusega postkontoris on ühe uuendusena ka Omniva oma kingipood, kust saab osta raamatuid ja erinevaid meeneid. Veel leiab valikust traditsioonilisi postmarke, postkaarte ja teisi postitooteid. Saalis on kesksel kohal pakkelaud, kus kliendid saavad saadetised, näiteks kingitused ise kohapeal ära pakkida ja need koheselt teele panna. Lisaks on avatud ligipääsudega teenindusletid, kus meie pikaaegse töökogemusega teenindajad aitavad kiirelt ja mugavalt vormistada soovitud postiteenuseid.
 
Eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses uuendati kaheksa esimest postkontorit. Omnival on kokku 59 postkontorit ja lähiaastatel on plaanis uuendada need kõik üle Eesti.
 
 Foto kodulehel on Tallinna Arsenali postkontorist. 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616