Pakiväljastus Vormsil, Ruhnul ja Kihnul

Et Vormsile saadetisi tellida, vali Omniva pakiautomaatide nimekirjast „Vormsi pakiväljastus“. Saadetise Vormsile jõudes helistab postikuller Saajale, täpsustab Saaja aadressi ja väljastab saadetised Saaja soovitud aadressil kokkulepitud ajal. Paki tagastamiseks pöördu postiasutusse. Informeeri kindlasti klienditeenindajat, et saadetis on saadud Vormsi pakiväljastuse kaudu. Klienditeenindaja vormistab postkontoris saadetisele tagastuse sinu eest.

Et Ruhnu ja Kihnu saarele saadetisi tellida, vali nimekirjast „Ruhnu pakiväljastus“ või „Kihnu pakiväljastus“. Saadetise Ruhnu või Kihnu saarele jõudes helistab postikuller Saajale, täpsustab Saaja aadressi ja väljastab saadetised Saaja soovitud aadressil kokkulepitud ajal. Paki tagastamiseks pöördu postipunkti või telli endale mugavalt koju personaalne postikuller. Postikuller võtab Saajaga ühendust, täpsustab Saaja aadressi ja tagastab saadetised Saaja soovitud aadressile.

Vormsi, Ruhnu ja Kihnu pakiväljastuse korduma kippuvad küsimused:

Milline kohaletoimetamise asukoht tuleb e-poes valida?
E-poes vali kohaletoimetamise asukohaks Omniva pakiautomaat ning nimekirjast vastavalt soovitud sihtkohale Vormsile „Vormsi pakiväljastus“, Ruhnule „Ruhnu pakiväljastus“ ja Kihnule „Kihnu pakiväljastus“.

Mis on teenuse hind?
Vormsi, Ruhnu ja Kihnu pakiväljastuse hind valitud e-poes on sama, mis Omniva pakiautomaadi teenuse hind.

Kuidas saan teada, millal saadetis minuni jõuab?
Saadetised väljastab Saajale postikuller Saaja poolt soovitud aadressil Vormsi, Ruhnu või Kihnu saarel. Kui saadetis jõuab saarele, siis võtab postikuller Saajaga telefoni teel ühendust, täpsustab Saaja aadressi ning lepib kokku aja saadetise väljastamiseks.

Kuidas saab postikuller aadressi, kuhu minu saadetis tuua?

Postikuller võtab enne saadetise väljastamist Saajaga telefoni teel ühendust ja täpsustab kohaletoimetamise aadressi ja aja.

Milliste mõõtmete ja kaaluga saadetise saan tellida?
Saadetisi saab tellida vastavalt pakiautomaadi teenuse tingimustele.
Minimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 14 cm, laius 9 cm, kõrgus/paksus 1 cm, reaalkaal vähemalt 50g.
Maksimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 64 cm, laius 38 cm, kõrgus 39 cm, reaalkaal ei tohi ületada 30 kg.

Kuidas saan saadetise tagastada?
Saadetise tagastamiseks on 4 valikut:
  1. Tagastamine personaalse postiteenusega, tellides postikulleri (tasuta, kui lähim postiasutus on Saaja asukohast kaugemal kui 5 km) e-kirjaga [email protected], helistades 661 6616 või täites veebivormi.
  2. Saadetise vormistamine erakliendi iseteeninduskeskkonnas minu.omniva.ee, kust saab kulleri endale koju tellida.
  3. Tagastamine postiasutusest – vii saadetis postkontorisse ja informeeri klienditeenindajat, et saadetis on saadud Vormsi pakiväljastuse kaudu ja palu saadetis Saatjale tagastada. Klienditeenindaja vormistab postkontoris saadetisele tagastuse.
  4. Tagastamine pakiautomaadist – Tagasta saadetis vabalt valitud Omniva pakiautomaati.  Täpsema info tagastuse kohta leiad SIIT.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616