Kust osta postmarke ja filateeliatooteid?

Postmarke ja filateelia tooteid saad osta meie e-poest ja postkontoritest, kõige suurema valiku leiad Toompea postkontorist.

   


tabamarki

 

Kuidas osta postmarke ja filateeliatooteid püsitellimusega?

Kui soovid saada kõik aasta jooksul ilmuvad postmargid ja filateeliatooted mugavalt koju kätte, vormista püsitellimus. Püsitellijale toome tasuta koju ka postmarkide infokaardid ja pakume personaalset kliendituge.


VORMISTA PÜSITELLIMUS

Loe lähemalt

Kuidas esitada postmarkide idee-ettepanekuid?

Ootame Sinu ettepanekuid Eesti riigielu-, ajaloo-, kultuuri- ja muude tähtsündmuste ning teemade kajastamiseks postmarkidel, tervikasjadel ja eritemplitel. Ettepaneku tegemiseks sõnasta sündmuse või teema nimetus, põhjenda selle olulisust ning kirjelda seda.


ESITA ETTEPANEK

Loe lähemalt

MINU MARK. Kujunda oma mark

Muuda oma kirjad ja postkaardid ainulaadseks isikliku postmargiga. Meie e-teeninduses saad kujundada endale just sellise postmargi, nagu Sulle meeldib. Margiga saad jagada rõõmu lapse sünnist, pulmadest, sünnipäevadest, lemmikloomadest, armsatest ning kallitest inimestest ja nendega seotud kohtadest, reisielamustest.


TEE ISE POSTMARK

Numismaatika ja bonistika

Oleme Eesti Panga numismaatiliste - bonistiliste toodete ametlik edasimüüja. Numismaatika tooted on jaotatud kategooriatesse: kroonimeenemündid, euromeenemündid, eurokäibemündid, esitlusvihikud ja voldikud. Toodetega saad tutvuda ja osta Omniva e-poes.


E-poes saad tellimuse eest tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB), krediitkaardiga (Visa, MasterCard) või arve alusel. Tellitud tooted postitame pärast arvel esitatud summa laekumist meie kontole.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616