E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kõik uudised

 • Audru ja Häädemeeste said omale pakiautomaadid
  Sel nädalal paigaldati Häädemeeste Coopi kaupluse (aadressil Pärnu maantee 40, Häädemeeste) ja Audru vallamaja (Pärna allee 1, Audru alevik) juurde uued Omniva pakiautomaadid. Automaadid on juba kasutatavad kohe pärast paigaldustööde lõppu. Loe lisa »
 • Kristiine hoogne pakiliiklus kasvatab pakiautomaadi suuremaks
  15. oktoobril vahetab Omniva Kristiine keskuse pakiautomaadi uue ja suurema vastu. Kuna Kristiine elanikud on olnud erakordselt aktiivsed paki saatjad ja tellijad, siis saab uus automaati enam ligi 25% rohkem lahtreid. Seoses automaadi vahetusega ei saa kell 8:00-17:00 pakiautomaati kasutada. Loe lisa »
 • Ansi Arumeel: Perioodika kojukande tasu tõus on ebamugav kõigile osapooltele
  Viimastel päevadel on meedias kõlanud hirmutamised nagu Eesti postisüsteem kukuks kokku ja lakkaks toimimast, kuna Eesti Post tõstab ajalehtede kojukande hindasid. Sellised hirmujutud ei ole asjakohased, ometi on neis üksjagu tõtt. Loe lisa »
 • ERM kutsub ülemaailmse postipäeva puhul ajaloolisi postmarke uudistama
  9. oktoobril tähistatakse ülemaailmset postipäeva, mille idee sai alguse 50 aastat tagasi. Sündmuse puhul kutsub Eesti Rahva Muuseum külatama erilist veebinäitust Eesti postmarkide ajaloost. Loe lisa »
 • Eesti Posti 7. oktoobri üldkoosolek
 • Tartu kesklinna pakiautomaat kolib tagasi endisesse asukohta
  8. oktoobril tõstetakse Tartu Kesklinna keskuse pakiautomaat tagasi endisesse asukohta. Edaspidi asub pakiautomaat vanast asukohast mõnekümne meetri kaugusel keskuse sissekäigu kõrval. Kolimistöödega seoses on automaadi kasutamine 8. oktoobri hommikul alates kella 09:00-st kuni 17:00 suletud. Loe lisa »
 • Omniva on taas Läti armastatuim postiteenuse pakkuja
  Äsja avaldatud Läti enim armastatud brändide edetabelis hinnati Omniva teist aastat järjest armastatuimaks posti- ja pakiteenuseid pakkuvaks kaubamärgiks. Kõigi brändide seas saavutati auväärne 8. koht. Loe lisa »
 • Meeldetuletus: pakk ootab automaadis kuni 7 kalendripäeva
  Läheneva pakimaailma kõrghooaja valguses on paslik meelde tuletada, et pakiautomaati saabunud pakk ootab klienti maksimaalselt seitse päeva. Loe lisa »
 • Klienditoe töös esineb häireid (lahendatud kell 14:25)
  Hetkel esineb Omniva klienditoe kõnede töös häireid. Tegeleme probleemi kõrvaldamisega ja taastame klienditoe telefonide töö niipea kui võimalik. Seni palume pöörduda meie poole e-kirja või eriti kiirete küsimuste korral Omniva Facebooki kaudu. Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast! Loe lisa »
 • Nutitelefonist saab e-kaubanduse peamine ostukoht
  Nutitelefoni kasutamise osakaal on e-ostlejate hulgas kasvanud 14%-lt 2016. aastal 29%-ni 2018. aastal, ületades juba lauaarvutit ja jõudes praktiliselt samale tasemele sülearvutiga. Loe lisa »
 • Rakvere postitöötajad kogusid vähekindlustatud peredele 7 kastitäit koolitarbeid
  Augusti lõpus alustatud Omniva Rakvere jaotuskeskuse aktsioon Rakvere linna vähekindlustatud perede lastele osutus erakordselt edukaks. Jaotuskeskuse töötajad andsid esmaspäeval Rakvere linnavalitsusele üle 7 kastitäit kooliks vajalikke asju, mis kogumiskastidesse toodi. Loe lisa »
 • Konkurentsiamet lõpetas järelvalvemenetluse perioodiliste väljaannete kättetoimetamise osas
  Augustikuus viis Konkurentsiamet läbi järelvalvemenetluse toimingud Eesti Posti jaotuskeskustes ja jaotuspunktides Lääne, Rapla, Järva, Lääne-Viru, Ida-Viru, Pärnu, Viljandi, Jõgeva, Tartu ja Valga maakonnas, kontrollimaks perioodiliste väljaannete kättetoimetamise vastavust postiseaduse nõuetele. Loe lisa »
 • Konkurentsiameti teade UPT tegevusloa väljastamisest ja Eesti Posti kommentaar
  Konkurentsiameti teade: Konkurentsiamet andis AS-ile Eesti Post universaalse postiteenuse osutamise loa järgmiseks viieks aastaks Loe lisa »
 • Kas meie suitsupääsuke on Euroopa kauneim rahvuslinnumark?
  Kuni 9.septembrini on kõigil võimalus hääletada Euroopa kõige ilusama postmargi valimisel üle-Euroopalisel margikonkursil EUROPA. Tänavune võistlusteema on rahvuslinnud. Loe lisa »
 • Reklaam jõuab postkasti pakina
  Eesti Posti poolt kantav otsepost jõuab nüüd postkastidesse pakitud kujul ehk kahelt poolt servast väikese kleepsuga kinni panduna. Loe lisa »
 • Omniva Rakvere jaotuskeskus kogub vähekindlustatud peredele koolitarbeid
  Täna alustas Omniva Rakvere jaotuskeskus aktsiooniga, mille raames kogutakse kooliasju Rakvere vähekindlustatud perede jaoks. Kooliasjade kogumiskast pandi püsti Rakvere postkontorisse ja asju saab sinna igaüks tuua kuni 14. septembrini. Projekti koostööpartneriks on Rakvere Linnavalitsus, kes aitab kogutud esemed koolide kaudu lasteni toimetada. Loe lisa »
 • Omniva aitab üleliigsed õunad sööjateni toimetada
  Sel õunahooajal aitab Omniva Tallinna ja selle lähiümbruse elanikel transportida oma koduaedadest üle jäänud õunad õunastoppidesse, kust inimesed saavad endale tasuta õunu võtta. Loe lisa »
 • Taasiseseisvumispäeval puhkavad ka kullerid
  20. augustil tähistab Eesti Vabariik taasiseseisvumispäeva. Sel päeval kullerid puhkavad ning pakiautomaatide täitmist ega tühjendamist ei toimu. Loe lisa »
 • Libaloos jahib klientide andmeid
  Taas on levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav liba- ja õngitsuskampaania, mille raames lubatakse erinevaid auhindu, kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma või teavitatakse tasulise paki saabumisest. Libakampaania võib levida nii interneti kui SMS'i teel. Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud ning kutsub oma kliente üles ettevaatlikusele. Loe lisa »
 • Narva Tiimani pakiautomaat kasvab suuremaks
  15. augustil lisatakse Narva Tiimani pakiautomaadile pakilahtreid juurde, mistõttu võib automaadi kasutamine olla vahemikus kell 10:00-12:00 olla häiritud. Kõikidele klientidele, kelle pakid on tööde ajal automaadis saadetakse selle kohta ka sms-teavitus. Loe lisa »
 • Kunda pakiautomaat tõstetakse esmaspäeval uude asukohta
  12. augustil kolitakse Kunda pakiautomaat uude asukohta Grossi toidukaupluse juurde aadressil Kasemäe 12. Ühtlasi paigaldatakse kolimise käigus automaadile ka pakikappe juurde, et vastata kohalike inimeste üha aktiivsemale pakitellimisele. Loe lisa »
 • Ettevaatust! Libakampaania jahib klientide andmeid
  Taas on levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav liba- ja õngitsuskampaania, mille raames lubatakse erinevaid auhindu, kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma või teavitatakse paki saabumisest. Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud ning kutsub oma kliente üles ettevaatlikusele. Loe lisa »
 • Suure-Jaani saab omale pakiautomaadi
  7. augustil paigaldatakse Suure-Jaani tervisekeskuse kõrvale (aadressil Pärnu 4, Suure-Jaani, 71502) uus Omniva pakiautomaat. Automaat on kasutatav kohe pärast paigaldustööde lõppu, hiljemalt 8.08. Automaati täidetakse ning tühjendatakse kord päevas, E-L hommikul kell 10. Kui saadetav pakk pannakse pakiautomaati enne selle tühjendamist, jõuab pakk kohale juba järgmisel päeval. Loe lisa »
 • Sel nädalal jõuavad rahvusvahelised pakid automaatidesse juba üle kogu Eesti
  Esmaspäevast hakkas Omniva rahvusvahelisi pakke pakiautomaatidest väljastama ka Saaremaal, Narvas ning kõigis Tallinna piirkondades, kus seda seni veel ei tehtud. Nädala jooksul lisanduvad ka kõik ülejäänud Eesti piirkonnad, kuhu Omniva on tänaseks oma pakiautomaadi juba paigaldanud. Loe lisa »
 • Eesti Post jätkab universaalse postiteenuse osutajana
  Konkurentsiamet teatas 1. augustil, et kuulutas universaalse postiteenuse (UPT) konkursil võitjaks ainsa osaleja, AS-i Eesti Post. Loe lisa »
 • Ironmani ja filmivõtete liikluspiirangud häirivad posti- ja pakivedu
  Seoses kesklinnas toimuvate filmivõtete ning nädalavahetusel toimuva triatloni võistluse liikluskpiirangutega on postisaadetiste liikumine Tallinnas ja selle ümbruses ajutiselt häiritud. Samuti pole võimalik 3. augustil seetõttu teenindada Tabasalu ja Vääna-Jõesuu pakiautomaate. Loe lisa »
 • Omniva hakkab populaarseid pakiautomaate teenindama mitu korda päevas
  1. augustist hakkab Omniva enamikke pakiautomaate täitma ja tühjendama mitu korda päevas. Kõige populaarsematele automaatidele Tallinnas lisatakse kiirema pakiteenuse huvides ka kolmas teeninduskord. Loe lisa »
 • Alates juulikuust jõuavad välismaised saadetised ka pakiautomaatidesse
  Juulikuust hakkavad automaatidesse jõudma ka teised välismaised saadetised, mis varem jõudsid klientidele postkontoritesse. Kuna otsus, kas pakk liigub pakiautomaati, postkontorisse või postkasti, tehakse eestisse jõudmisel logistikakeskuses, siis võib pakk edaspidi jõuda kliendini ootamatult ka pakiautomaadi kaudu, ilma, et automaadi andmeid tellimusse oleks sisestatud. Teeme puust ja punaseks - mida teha, et välismaine e-poe tellimus pakiautomaati jõuaks? Loe lisa »
 • Jõulupostmargi kujundus on inspireeritud rahvuslikest mustrikirjadest ja kirikinnastest
  Eesti Posti jõulupostmargi konkursile laekus 19 kavandit, millest konkursi tingimustele vastas 17. Võidutöö kujundus sai inspiratsiooni rahvuslikest mustritest ja kirikinnastest. Loe lisa »
 • Jõhvi Jewe keskuse pakiautomaat vahetab asukohta
  12. juulil tõstetakse Jõhvi Jewe keskuse pakiautomaat uude asukohta. Edaspidi asub pakiautomaat vanast asukohast paarikümne meetri kaugusel Selveri sissekäigu kõrval. Kolimistöödega seoses on automaadi kasutamine 12. juuli hommikul alates kella 10:00-st kuni 17:00 suletud. Kõikidele klientidele, kelle pakk enne tööde algust automaadis on aegsasti saadetud ka vastav teavitus. Orienteeruv tööde lõpu aeg on 17:00. Pärast seda on uus automaat taas kasutusvalmis ning ootab klientide pakke. Loe lisa »
 • Omniva infoäri hakkab juhtima Mikk Tamme
  10. juulist alustab Omnivas tööd Mikk Tamme, kes hakkab juhtima ettevõtte infoäri valdkonda. Omniva infoäri näol on tegemist ühe juhtiva e-arve operaatoriga Baltikumis. Loe lisa »
 • Tartu kesklinna pakiautomaat kolib maja teisele küljele
  09. juulil tõstetakse Tartu Kesklinna keskuse pakiautomaat uude asukohta. Edaspidi asub pakiautomaat vanast asukohast mõnekümne meetri kaugusel söögikoha Fasters sissekäigu kõrval. Kolimistöödega seoses on automaadi kasutamine 09. juuli hommikul alates kella 09:00-st kuni 17:00 suletud. Kõikidele klientidele, kelle pakk enne tööde algust automaadis on, saadetakse ka vastav teavitus. Orienteeruv tööde lõpu aeg on 17:00. Pärast seda on uus automaat taas kasutusvalmis ning ootab klientide pakke. Loe lisa »
 • Rally Estonia mõjutab Lõuna-Eesti postikannet
  12.-14. juulil Lõuna-Eestis toimuva Rally Estonia ning sellest tingitud liikluspiirangute tõttu esineb häireid ka piirkonna postikandes. Kiiruskatsete ning liikluspiirangute piirkonnas asuvatele aadressidele toimetatakse post esimesel võimalusel või järgmisel kandepäeval. Loe lisa »
 • Täna ilmub innovaatiline juubelilaulupeo postmark
  Täna annab Omniva Laulupeo 150. juubeliaasta puhul välja erilise margitoodete seeria, mis koosneb laulvast puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokist ning Laulupeo juubeliaasta margiga ümbrikust, mida ehib Eesti Panga poolt välja antud 2-eurone Laulupeo mälestusmünt. Lisaks on müügile tulemas eksklusiivne Laulupeo postkaart, mis on saadaval vaid Laulupeol kohapeal ja Omniva e-poes. Loe lisa »
 • Äriklienditeenindus muutub Pallasti postkontoriks
  Alates 1. juulist kannab Tallinnas Pallasti 28 aadressil asuv Äriklienditeenindus uut nime - Pallasti postkontor. Olenemata nimevahetusest on postkontor oma sisult ja võimalustelt täpselt samasugune nagu varem. Samuti saavad ärikliendid postkontorisse jätkuvalt mugavalt üle anda ka oma suuremahulisi saadetisi. Loe lisa »
 • Sada ratturit väntab Hiiumaal ohutu rattasõidu toetuseks
  Reedel, 28. juunil kell 10:00 stardib Kärdla keskväljakult 19. rattaretk „Tahan sõita ohutult!“, millega propageeritakse ohutut jalgrattaga liiklemist. Loe lisa »
 • Jõulupostmargiks saamise nimel jääb võistlema 17 kavandit
  Eesti Posti jõulupostmargi konkursile laekus 19 kavandit, millest konkursi tingimustele vastas 17. Enamik kavandeid esitati Eestist, üks välisriigist. Žürii teeb 17 kavandi vahel oma valiku 8. juulil ning võitjad avalikustatakse hiljemalt 21. juulil. Loe lisa »
 • Laupäeval pääseb kesklinna Finest postkontorisse vaid jalgsi
  Seoses filmivõtetega ei pääse laupäeval, 29. juunil autoga ligi Tallinnas Pärnu maanteel asuvasse Finest postkontorisse. Jalgsi liigeldes on pääs postkontorisse tavapäraselt kell 10-15 olemas. Loe lisa »
 • Eesti Post esitas pakkumise universaalse postiteenuse osutamiseks
  Eesti Post esitas pakkumise Konkurentsiameti poolt korraldatavale universaalse postiteenuse (UPT) pakkuja leidmise hankele. „Universaalse postiteenuse osutamine on Eesti Posti peamine ülesanne ja vereringe ning teenus on langevast kasutusest hoolimata Eesti inimestele oluline. Tahame selle teenuse osutamist jätkata, et jõuda kõigi Eesti inimesteni ning osaleme selleks Konkurentsiameti hankel,“ ütles Eesti Posti juhatuse esimees Ansi Arumeel. Loe lisa »
 • Võidupühal ja jaanipäeval saab paki jätta pakiautomaati
  Võidupüha ja jaanipäeva ajal palume pakkide ja kirjade saatmisel arvestada tavapärasest pikema kohalejõudmise ajaga, sest lähenevad pühad toovad muudatusi ka Omniva kullerite, pakiautomaatide ja postiasutuste töökorralduses. Loe lisa »
 • Eesti Post kutsub esitama ettepanekuid järgmise aasta postmarkideks
  Eesti Post kutsub kõiki tegema ettepanekuid Eesti riigielu-, ajaloo-, kultuuri- ja muude tähtsündmuste ning teemade kajastamiseks postmarkidel. Loe lisa »
 • Maapiirkondade pakilembus kasvatab pakiautomaadid suuremaks
  Väike-Maarja, Tamsalu, Antsla ning Karksi-Nuia pakiautomaadid on osutunud kohalike elanike hulgas erakordselt populaarseks. Selleks, et kohalikule pakilembusele vastata lisab Omniva populaarseks osutunud automaatidele kappe juurde. Loe lisa »
 • Vastulause Postimehele: Arendatud tarkvara on kasutusel ja töötab
  Tänases Postimehe artiklis esitatud anonüümse allika väited ja Postimehe poolt nende alusel antud hinnangud ei vasta tõele. Arendatud tarkvara on valmis, kasutusel ja töötab. Sellega on loodud baas, mille peale on tänaseks ehitatud erinevaid alamsüsteemi ning arendustega jätkatakse ka tulevikus. Loe lisa »
 • Omniva otsib tulevase jõulupostmargi autorit
  Omniva kuulutas välja auhinnafondiga konkursi aasta populaarseima postmargi kujunduse leidmiseks. Sarnaselt viimastele aastatele tuleb ka tänavune jõulumark eriline – see trükitakse vildile. Loe lisa »
 • Tartu Ujula Konsumi pakiautomaat on teisipäeva hommikul ajutiselt suletud
  Teisipäeval 28. mail tehakse Tartu Ujula Konsumi pakiautomaadi juures hooldustöid, mistõttu ei ole pakiautomaat hommikul kella 9:00st kuni pärastlõunani kasutatav. Kõiki kliente, kelle pakid on pakiautomaadis, on hooldustöödest teavitatud ka SMS'ga. Loe lisa »
 • Kaida Kauler: Eesti Post toob lehed ja kirjad endiselt inimeste postkastidesse
  "Oleme peaministri seisukohaga täiesti nõus – Eesti Post peab ja tagabki kojukande, seda ka nädalavahetusel. Kinnitame taaskord, et jätkame laupäevase kojukandega ka edaspidi, nii nagu seadus meilt seda nõuab. Ka eile Vikerraadio intervjuus mainitud idee, et tulevikus võiks kirju ja lehti muuhulgas kätte saada ka pakiautomaadist, kui klient nii soovib, oli vaid mõte tulevikuvõimaluste osas. Eesti Post toob lehed ja kirjad endiselt inimeste postkastidesse. Loe lisa »
 • Mis läheb pakiautomaati, mis ei lähe ning millal see juhtub või ei juhtu?
  Viimaste päevade jõulised meediapealkirjad, mis kindlas kõneviisis lubavad nii pakke, kirju kui ajalehti pakiautomaati saata, on tekitanud segadust ning pannud kokku tulevikunägemused ja tegelikkuse. Tõmbame nüüd täpselt joone vahele, mida me Omnivas teeme (juba praegu), mida hakkame tegema lähitulevikus (olemas on plaan, tegevused ja tähtajad) ning mille puhul on tegu tulevikuvisiooniga, ühe variandiga paljudest kaugema tuleviku võimalustest. Loe lisa »
 • Homme algab laulva puuvillase postmargi eelmüük
  Laulupeo 150. juubeliaasta puhul annab Omniva välja erilise margitoodete seeria, mis koosneb laulvast puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokist ning Laulupeo juubeliaasta margiga ümbrikust, mida ehib Eesti Panga poolt välja antud 2-eurone Laulupeo mälestusmünt. Lisaks on müügile tulemas eksklusiivne Laulupeo postkaart, mis on saadaval vaid Laulupeol kohapeal ja Omniva e-poes. Laulupeo toodete eelmüük algab homme, 17. mail. Loe lisa »
 • Tehniliste probleemide tõttu ei saa helistada Omniva kliendiinfo telefonile. Rike kõrvaldatud kell 15:30.
  Tehniliste probleemide tõttu ei saa praegu helistada Omniva kliendiinfo telefonile 661 6616. Probleem ilmnes kell 14:23, rikke põhjused on selgitamisel ning kliendiinfo numbrile helistamise võimalus taastatakse esimesel võimalusel. Seni palume kliendiinfosse pöörduda e-kirja vahendusel. Tegemist oli partneripoolse veaga ning rike sai kõrvaldatud kella 15:30ks. Loe lisa »
 • Pahavara hoiatus! Liikvel on Omniva/Eesti Posti libakampaania ja võlts-pakiteavitused
  Internetis on taas levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav libakampaania, mille raames lubatakse ettevõtte sünnipäeva puhul võimalust võita erinevaid auhindu või kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma. Kuivõrd Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud, siis kutsume oma kliente üles ettevaatlikusele ning jälgima veebiaadressi korrektsust. Loe lisa »

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616