E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kõik uudised

 • Libaloos jahib klientide andmeid
  Taas on levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav liba- ja õngitsuskampaania, mille raames lubatakse erinevaid auhindu, kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma või teavitatakse tasulise paki saabumisest. Libakampaania võib levida nii interneti kui SMS'i teel. Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud ning kutsub oma kliente üles ettevaatlikusele. Loe lisa »
 • Narva Tiimani pakiautomaat kasvab suuremaks
  15. augustil lisatakse Narva Tiimani pakiautomaadile pakilahtreid juurde, mistõttu võib automaadi kasutamine olla vahemikus kell 10:00-12:00 olla häiritud. Kõikidele klientidele, kelle pakid on tööde ajal automaadis saadetakse selle kohta ka sms-teavitus. Loe lisa »
 • Kunda pakiautomaat tõstetakse esmaspäeval uude asukohta
  12. augustil kolitakse Kunda pakiautomaat uude asukohta Grossi toidukaupluse juurde aadressil Kasemäe 12. Ühtlasi paigaldatakse kolimise käigus automaadile ka pakikappe juurde, et vastata kohalike inimeste üha aktiivsemale pakitellimisele. Loe lisa »
 • Ettevaatust! Libakampaania jahib klientide andmeid
  Taas on levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav liba- ja õngitsuskampaania, mille raames lubatakse erinevaid auhindu, kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma või teavitatakse paki saabumisest. Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud ning kutsub oma kliente üles ettevaatlikusele. Loe lisa »
 • Suure-Jaani saab omale pakiautomaadi
  7. augustil paigaldatakse Suure-Jaani tervisekeskuse kõrvale (aadressil Pärnu 4, Suure-Jaani, 71502) uus Omniva pakiautomaat. Automaat on kasutatav kohe pärast paigaldustööde lõppu, hiljemalt 8.08. Automaati täidetakse ning tühjendatakse kord päevas, E-L hommikul kell 10. Kui saadetav pakk pannakse pakiautomaati enne selle tühjendamist, jõuab pakk kohale juba järgmisel päeval. Loe lisa »
 • Sel nädalal jõuavad rahvusvahelised pakid automaatidesse juba üle kogu Eesti
  Esmaspäevast hakkas Omniva rahvusvahelisi pakke pakiautomaatidest väljastama ka Saaremaal, Narvas ning kõigis Tallinna piirkondades, kus seda seni veel ei tehtud. Nädala jooksul lisanduvad ka kõik ülejäänud Eesti piirkonnad, kuhu Omniva on tänaseks oma pakiautomaadi juba paigaldanud. Loe lisa »
 • Eesti Post jätkab universaalse postiteenuse osutajana
  Konkurentsiamet teatas 1. augustil, et kuulutas universaalse postiteenuse (UPT) konkursil võitjaks ainsa osaleja, AS-i Eesti Post. Loe lisa »
 • Ironmani ja filmivõtete liikluspiirangud häirivad posti- ja pakivedu
  Seoses kesklinnas toimuvate filmivõtete ning nädalavahetusel toimuva triatloni võistluse liikluskpiirangutega on postisaadetiste liikumine Tallinnas ja selle ümbruses ajutiselt häiritud. Samuti pole võimalik 3. augustil seetõttu teenindada Tabasalu ja Vääna-Jõesuu pakiautomaate. Loe lisa »
 • Omniva hakkab populaarseid pakiautomaate teenindama mitu korda päevas
  1. augustist hakkab Omniva enamikke pakiautomaate täitma ja tühjendama mitu korda päevas. Kõige populaarsematele automaatidele Tallinnas lisatakse kiirema pakiteenuse huvides ka kolmas teeninduskord. Loe lisa »
 • Alates juulikuust jõuavad välismaised saadetised ka pakiautomaatidesse
  Juulikuust hakkavad automaatidesse jõudma ka teised välismaised saadetised, mis varem jõudsid klientidele postkontoritesse. Kuna otsus, kas pakk liigub pakiautomaati, postkontorisse või postkasti, tehakse eestisse jõudmisel logistikakeskuses, siis võib pakk edaspidi jõuda kliendini ootamatult ka pakiautomaadi kaudu, ilma, et automaadi andmeid tellimusse oleks sisestatud. Teeme puust ja punaseks - mida teha, et välismaine e-poe tellimus pakiautomaati jõuaks? Loe lisa »
 • Jõulupostmargi kujundus on inspireeritud rahvuslikest mustrikirjadest ja kirikinnastest
  Eesti Posti jõulupostmargi konkursile laekus 19 kavandit, millest konkursi tingimustele vastas 17. Võidutöö kujundus sai inspiratsiooni rahvuslikest mustritest ja kirikinnastest. Loe lisa »
 • Jõhvi Jewe keskuse pakiautomaat vahetab asukohta
  12. juulil tõstetakse Jõhvi Jewe keskuse pakiautomaat uude asukohta. Edaspidi asub pakiautomaat vanast asukohast paarikümne meetri kaugusel Selveri sissekäigu kõrval. Kolimistöödega seoses on automaadi kasutamine 12. juuli hommikul alates kella 10:00-st kuni 17:00 suletud. Kõikidele klientidele, kelle pakk enne tööde algust automaadis on aegsasti saadetud ka vastav teavitus. Orienteeruv tööde lõpu aeg on 17:00. Pärast seda on uus automaat taas kasutusvalmis ning ootab klientide pakke. Loe lisa »
 • Omniva infoäri hakkab juhtima Mikk Tamme
  10. juulist alustab Omnivas tööd Mikk Tamme, kes hakkab juhtima ettevõtte infoäri valdkonda. Omniva infoäri näol on tegemist ühe juhtiva e-arve operaatoriga Baltikumis. Loe lisa »
 • Tartu kesklinna pakiautomaat kolib maja teisele küljele
  09. juulil tõstetakse Tartu Kesklinna keskuse pakiautomaat uude asukohta. Edaspidi asub pakiautomaat vanast asukohast mõnekümne meetri kaugusel söögikoha Fasters sissekäigu kõrval. Kolimistöödega seoses on automaadi kasutamine 09. juuli hommikul alates kella 09:00-st kuni 17:00 suletud. Kõikidele klientidele, kelle pakk enne tööde algust automaadis on, saadetakse ka vastav teavitus. Orienteeruv tööde lõpu aeg on 17:00. Pärast seda on uus automaat taas kasutusvalmis ning ootab klientide pakke. Loe lisa »
 • Rally Estonia mõjutab Lõuna-Eesti postikannet
  12.-14. juulil Lõuna-Eestis toimuva Rally Estonia ning sellest tingitud liikluspiirangute tõttu esineb häireid ka piirkonna postikandes. Kiiruskatsete ning liikluspiirangute piirkonnas asuvatele aadressidele toimetatakse post esimesel võimalusel või järgmisel kandepäeval. Loe lisa »
 • Täna ilmub innovaatiline juubelilaulupeo postmark
  Täna annab Omniva Laulupeo 150. juubeliaasta puhul välja erilise margitoodete seeria, mis koosneb laulvast puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokist ning Laulupeo juubeliaasta margiga ümbrikust, mida ehib Eesti Panga poolt välja antud 2-eurone Laulupeo mälestusmünt. Lisaks on müügile tulemas eksklusiivne Laulupeo postkaart, mis on saadaval vaid Laulupeol kohapeal ja Omniva e-poes. Loe lisa »
 • Äriklienditeenindus muutub Pallasti postkontoriks
  Alates 1. juulist kannab Tallinnas Pallasti 28 aadressil asuv Äriklienditeenindus uut nime - Pallasti postkontor. Olenemata nimevahetusest on postkontor oma sisult ja võimalustelt täpselt samasugune nagu varem. Samuti saavad ärikliendid postkontorisse jätkuvalt mugavalt üle anda ka oma suuremahulisi saadetisi. Loe lisa »
 • Sada ratturit väntab Hiiumaal ohutu rattasõidu toetuseks
  Reedel, 28. juunil kell 10:00 stardib Kärdla keskväljakult 19. rattaretk „Tahan sõita ohutult!“, millega propageeritakse ohutut jalgrattaga liiklemist. Loe lisa »
 • Jõulupostmargiks saamise nimel jääb võistlema 17 kavandit
  Eesti Posti jõulupostmargi konkursile laekus 19 kavandit, millest konkursi tingimustele vastas 17. Enamik kavandeid esitati Eestist, üks välisriigist. Žürii teeb 17 kavandi vahel oma valiku 8. juulil ning võitjad avalikustatakse hiljemalt 21. juulil. Loe lisa »
 • Laupäeval pääseb kesklinna Finest postkontorisse vaid jalgsi
  Seoses filmivõtetega ei pääse laupäeval, 29. juunil autoga ligi Tallinnas Pärnu maanteel asuvasse Finest postkontorisse. Jalgsi liigeldes on pääs postkontorisse tavapäraselt kell 10-15 olemas. Loe lisa »
 • Eesti Post esitas pakkumise universaalse postiteenuse osutamiseks
  Eesti Post esitas pakkumise Konkurentsiameti poolt korraldatavale universaalse postiteenuse (UPT) pakkuja leidmise hankele. „Universaalse postiteenuse osutamine on Eesti Posti peamine ülesanne ja vereringe ning teenus on langevast kasutusest hoolimata Eesti inimestele oluline. Tahame selle teenuse osutamist jätkata, et jõuda kõigi Eesti inimesteni ning osaleme selleks Konkurentsiameti hankel,“ ütles Eesti Posti juhatuse esimees Ansi Arumeel. Loe lisa »
 • Võidupühal ja jaanipäeval saab paki jätta pakiautomaati
  Võidupüha ja jaanipäeva ajal palume pakkide ja kirjade saatmisel arvestada tavapärasest pikema kohalejõudmise ajaga, sest lähenevad pühad toovad muudatusi ka Omniva kullerite, pakiautomaatide ja postiasutuste töökorralduses. Loe lisa »
 • Eesti Post kutsub esitama ettepanekuid järgmise aasta postmarkideks
  Eesti Post kutsub kõiki tegema ettepanekuid Eesti riigielu-, ajaloo-, kultuuri- ja muude tähtsündmuste ning teemade kajastamiseks postmarkidel. Loe lisa »
 • Maapiirkondade pakilembus kasvatab pakiautomaadid suuremaks
  Väike-Maarja, Tamsalu, Antsla ning Karksi-Nuia pakiautomaadid on osutunud kohalike elanike hulgas erakordselt populaarseks. Selleks, et kohalikule pakilembusele vastata lisab Omniva populaarseks osutunud automaatidele kappe juurde. Loe lisa »
 • Vastulause Postimehele: Arendatud tarkvara on kasutusel ja töötab
  Tänases Postimehe artiklis esitatud anonüümse allika väited ja Postimehe poolt nende alusel antud hinnangud ei vasta tõele. Arendatud tarkvara on valmis, kasutusel ja töötab. Sellega on loodud baas, mille peale on tänaseks ehitatud erinevaid alamsüsteemi ning arendustega jätkatakse ka tulevikus. Loe lisa »
 • Omniva otsib tulevase jõulupostmargi autorit
  Omniva kuulutas välja auhinnafondiga konkursi aasta populaarseima postmargi kujunduse leidmiseks. Sarnaselt viimastele aastatele tuleb ka tänavune jõulumark eriline – see trükitakse vildile. Loe lisa »
 • Tartu Ujula Konsumi pakiautomaat on teisipäeva hommikul ajutiselt suletud
  Teisipäeval 28. mail tehakse Tartu Ujula Konsumi pakiautomaadi juures hooldustöid, mistõttu ei ole pakiautomaat hommikul kella 9:00st kuni pärastlõunani kasutatav. Kõiki kliente, kelle pakid on pakiautomaadis, on hooldustöödest teavitatud ka SMS'ga. Loe lisa »
 • Kaida Kauler: Eesti Post toob lehed ja kirjad endiselt inimeste postkastidesse
  "Oleme peaministri seisukohaga täiesti nõus – Eesti Post peab ja tagabki kojukande, seda ka nädalavahetusel. Kinnitame taaskord, et jätkame laupäevase kojukandega ka edaspidi, nii nagu seadus meilt seda nõuab. Ka eile Vikerraadio intervjuus mainitud idee, et tulevikus võiks kirju ja lehti muuhulgas kätte saada ka pakiautomaadist, kui klient nii soovib, oli vaid mõte tulevikuvõimaluste osas. Eesti Post toob lehed ja kirjad endiselt inimeste postkastidesse. Loe lisa »
 • Mis läheb pakiautomaati, mis ei lähe ning millal see juhtub või ei juhtu?
  Viimaste päevade jõulised meediapealkirjad, mis kindlas kõneviisis lubavad nii pakke, kirju kui ajalehti pakiautomaati saata, on tekitanud segadust ning pannud kokku tulevikunägemused ja tegelikkuse. Tõmbame nüüd täpselt joone vahele, mida me Omnivas teeme (juba praegu), mida hakkame tegema lähitulevikus (olemas on plaan, tegevused ja tähtajad) ning mille puhul on tegu tulevikuvisiooniga, ühe variandiga paljudest kaugema tuleviku võimalustest. Loe lisa »
 • Homme algab laulva puuvillase postmargi eelmüük
  Laulupeo 150. juubeliaasta puhul annab Omniva välja erilise margitoodete seeria, mis koosneb laulvast puuvillasele materjalile trükitud postmargiplokist ning Laulupeo juubeliaasta margiga ümbrikust, mida ehib Eesti Panga poolt välja antud 2-eurone Laulupeo mälestusmünt. Lisaks on müügile tulemas eksklusiivne Laulupeo postkaart, mis on saadaval vaid Laulupeol kohapeal ja Omniva e-poes. Laulupeo toodete eelmüük algab homme, 17. mail. Loe lisa »
 • Tehniliste probleemide tõttu ei saa helistada Omniva kliendiinfo telefonile. Rike kõrvaldatud kell 15:30.
  Tehniliste probleemide tõttu ei saa praegu helistada Omniva kliendiinfo telefonile 661 6616. Probleem ilmnes kell 14:23, rikke põhjused on selgitamisel ning kliendiinfo numbrile helistamise võimalus taastatakse esimesel võimalusel. Seni palume kliendiinfosse pöörduda e-kirja vahendusel. Tegemist oli partneripoolse veaga ning rike sai kõrvaldatud kella 15:30ks. Loe lisa »
 • Pahavara hoiatus! Liikvel on Omniva/Eesti Posti libakampaania ja võlts-pakiteavitused
  Internetis on taas levimas järjekordne pealtnäha Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitav libakampaania, mille raames lubatakse ettevõtte sünnipäeva puhul võimalust võita erinevaid auhindu või kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma. Kuivõrd Omniva pole libakampaaniaga kuidagimoodi seotud, siis kutsume oma kliente üles ettevaatlikusele ning jälgima veebiaadressi korrektsust. Loe lisa »
 • Juuli algus toob uue etapi Eesti ettevõtete raamatupidamises
  Alates 1. juulist võtavad kõik riigiettevõtted ja -asutused vastu ainult e-arveid. E-arvetele üleminek pole aga eraettevõtte jaoks mitte ainult kohustus, vaid samas ka võimalus oma raamatupidamine oluliselt efektiivsemaks muuta ning märkimisväärselt aega säästa. Loe lisa »
 • Pakiautomaadid pestakse suveks puhtaks
  Maikuu algusest kuni juunikuu lõpuni toimub igakevadine pakiautomaatide suurpuhastus. Kuu aja jooksul pestakse puhtaks kõik Eesti 245 Omniva pakiautomaati. Loe lisa »
 • Paberkirjad kannavad maist augustini laulupeo eritemplit
  Alates tänasest saavad kõik masinloetavad kirjad Omniva kirjasorteerimiskeskuses omale laulupeo juubeli eritempli. Eritempli saab ligikaudu 2/3 kirjadest ning tembeldamine toimub juubeli laulu- ja tantsupeo eel ja järel, 2. maist kuni 31. augustini. Loe lisa »
 • 1. mail pakiautomaate ei tühjendata
  Pakiautomaatide töötavad ka kevadpühal, kuid automaate pühade ajal ei tühjendata. Samuti on suletud enamik postkontoreid. Loe lisa »
 • MTA süsteemide katkestus toob kaasa deklareeritavate pakkide viibimise
  Alates 3. maist kuni 8. maini ei ole võimalik kasutada tolliinfosüsteeme, mistõttu võivad deklareerimist vajavad saadetised hilineda. Maksu- ja tolliameti (MTA) infosüsteemide plaaniline katkestus kestab alates 3. mai pealelõunast kuni eeldatavalt 8. maini, mille vältel on peatatud e-maksuameti/e-tolli ja MTA andmebaasidega seotud X-tee teenuste töö, samuti ei ole sel ajal võimalik teha muid päringuid MTA infosüsteemidesse. Loe lisa »
 • Esmaspäeval laiendatakse Tallinna Kolde Rimi pakiautomaati
  Esmaspäeval, 29. aprillil, vahetatakse välja Tallinna Kolde Rimi pakiautomaat. Lisaks sellele, et uus pakiautomaat on töökindlam ning mugavam kasutada, saab see olema ka kolmandiku võrra suurem, et tulla toime piirkonna kasvava pakimahuga. Loe lisa »
 • Pakiautomaadid avanevad kogu maailma pakkidele
  Käesolevast kevadest hakkab Omniva rahvusvahelist pakimahtu pakiautomaatidesse suunama. Kauaoodatud lahenduse testimisega alustatakse aprillis, laialdasem suunamine algab suvest. Loe lisa »
 • Reedel pakiautomaatide täitmist ei toimu, enamik postiasutusi on samuti suletud.
  Reedel ja pühapäeval pakiautomaate ei teenindata ning kullersaadetisi ei koguta ega toimetata ka kohale, samamoodi on suletud enamik postkontoreid. 20. aprillil töötavad postkontorid, kullerid ja pakiautomaadid tavapärase laupäevase graafiku alusel. Pühade eel teele pandud pakk jõuab teise automaati laupäevaks, pühapäeval saadetud pakk aga teisipäevaks. Loe lisa »
 • Omniva tõstab 700 esmatasandi töötaja töötasu
  Omniva, Eesti Side- ja Teenindustöötajate Ametiühing (ESTAL) ning Eesti Transporditöötajate Ametiühing (ETTA) sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt tõuseb 2019. aastal ligikaudu 700 esmatasandi töötaja töötasu. Põhitöötasu miinimum tõuseb kuni 11% ning keskmiselt 5%. Loe lisa »
 • Postkastitalgud tulevad taas! Kingi oma kogukonnale laulu- ja tantsupeo juubeliaastal kihelkonnavärvides grupipostkast
  Teeme Ära talgupäeva raames on ka tänavu võimalik kinkida oma kogukonnale kihelkonnavärvides grupipostkast. Tasuta grupipostkastid paneb välja Omniva. Loe lisa »
 • Seoses Telia võrgurikkega võib pakiautomaatide kasutamine olla häiritud (lahendatud 04.04.2019 kell 20:00)
  Seoses Telia üleriigilise võrgurikkega võib Omniva pakiautomaatide töös esineda tõrkeid. Häiritud võib olla saadetiste ladustamine pakiautomaati kui ka tasuliste saadetiste väljastamine. Juba tasutud pakkide kättesaamist rike ei mõjuta. Rike lahendatud kell 20:00. Loe lisa »
 • Omniva UPT konkursist: soovime pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset postiteenust
  Konkurentsiamet kuulutas välja konkursi universaalse postiteenuse (UPT) osutaja leidmiseks järgmiseks viieks aastaks. UPT tegevusloa kõrvaltingimuseks on muuhulgas ka perioodika kojukande tagamine. Loe lisa »
 • Omniva ja Maksu- ja Tolliamet: töötame selle nimel, et maksude tasumise vältimise võimalusi välistada
  Omniva ning Maksu-ja Tolliamet taunivad maksude tasumata jätmist. Omniva ning Maksu- ja Tolliameti koostöö on hea ning töötame igapäevaselt selle nimel, et võimalused maksude tasumata jätmiseks oleksid elimineeritud. Meile on oluline aus konkurents ning kõikide kauplejate võrdsed konkurentsitingimused. Loe lisa »
 • Kaardimaksete häire mõjutab ka pakiautomaate ja postkontoreid / KORRAS.
  Täna alates ca 11.30 on häiritud kaardimaksed Eestis ja see mõjutab ka Omniva pakiautomaate ja postkontoreid. Loe lisa »
 • Pakiautomaadi nimekonkursi tulemused
  Emakeelepäeval küsisime Eesti inimestelt nõu, mis võiks olla suupärane asendus sõnale „pakiautomaat“. Kaasamõtlejaid oli kokku 351 ning uusi sõnu pakuti kokku 199. Loe lisa »
 • Paksik või pakimaat - paku pakiautomaadile uus nimetus
  Pakiautomaat on Eestis juba ligi 10 aastat vana sõna. See on oma olemuselt täpne ja kohane, aga teisalt pikk ning mitte kuigi suupärane. Tänasel emakeelepäeval küsime Eesti inimestelt nõu – mis oleks parem nimi eestlaste lemmik pakikanalile? Loe lisa »
 • Aasta algus tõi läbi aegade pakirohkeima kuu
  Omniva pakiäri valdkonna juhi Andre Veskimeistri sõnul oli jaanuar ettevõttele läbi aegade kõige pakirohkem kuu. Ainuüksi eesti e-kaubanduse pakke viidi kohale ligi miljon. Loe lisa »
 • Omniva postiäri hakkab juhtima Kaida Kauler
  Aprillist alustab Omnivas tööd Kaida Kauler, kes hakkab juhtima ettevõtte postiäri valdkonda. Postiäri juht kuulub koos pakiäri juhi, finantsjuhi ning juhatuse esimehega ka ettevõtte juhatusse. Loe lisa »

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616