Omniva uudised

09.05
2023

Universaalsele postiteenusele kehtivad uued hinnad 10. maist

10. maist kehtivad universaalsele postiteenusele uued hinnad. Muudatus puudutab riigisisese ja rahvusvahelise kirja ning standardpaki teenust.

Riigisisese standardkirja saatmine maksab 1,30 eurot ja rahvusvahelise standardkirja saatmine 2,60 eurot. Siseriiklike täht- ja väärtsaadetiste saatmine maksab 6 eurot. Samuti muutuvad suurema kaaluga liht- ja maksikirjade saatmise hinnad.

Kuni 1 kg raskuse siseriikliku postipaki saatmine maksab 6,30 eurot. Muutuvad ka teised siseriiklike ja rahvusvaheliste postipakkide saatmise hinnad. Hinnatõus ei puuduta pakiautomaadi kaudu saadetava paki hinda, mis jääb endiselt soodsaimaks pakisaatmise viisiks ja on ka kõige enam kasutatavam. Eelvormistatult saab pakiautomaadist saata pakki ka enamikesse Euroopa riikidesse. Samuti jääb samaks kullerteenuse hind. 

Universaalse postiteenuse riigisisese ja rahvusvahelise kirja hinnakiri on avaldatud siin ning riigisisese ja rahvusvahelise standardpaki hinnakiri siin Omniva kodulehel.

Universaalse postiteenuse hinnamuudatused kinnitatakse majandus- ja kommunikatsiooniministri määrusega Konkurentsiameti heakskiidul. 
 

Tagasi
PRESSIKONTAKT
 

E-post: [email protected]

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616