E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Makstud vastus

Kasuta reklaamide ja küsitluslehtede saatmiseks „makstud vastus“ tähisega ümbrikke ja anna oma klientidele võimalus saata Sulle tasuta tagasisidet või infot. Tähist saad kasutada nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.
Eelised
 
  • Loo oma ettevõttest kliendikeskne kuvand ja tee oma klientidele Sulle vastamine mugavaks
  • Isikusamasuse tuvastamise, virtuaalse nimekapi teenuse ja digitaalse Makstud Vastuse klientidelt eraldi tasu tähise kasutamise perioodi eest ei arvestata
  • Täienda vastajate andmetega oma kliendibaasi ja kasuta makstud vastus teenust koos reklaamteenusega.

Tasub teada!
 
  • Alates 01.01.2018 on loa numbri väljastamine ja postimaksu tähiste kasutamine tasuline. Makstud Vastuse tähise uue numbri taotlemise hind on 39 EUR
  • Makstud Vastuse tähise kasutamise hind sõltub valitud kasutusperioodist: 4 kuud/ 97 eurot ja 12 kuud/218 eurot

Tähisega „Makstud vastus“ ümbriku maksimaalsed ja minimaalsed kaalud Eestisse ja teistesse riikidesse saatmiseks leiad teenusetingimusest. Lisaks kehtivad makstud vastus saadetistele ka ärikirja tingimused.
  Makstud vastus – lisateenused »
 
 
  1. Makstud vastust teenust saavad kasutada kõik meie ärikliendid.
  2. „Makstud vastus“ tähise kasutamiseks telli meilt vastav luba. Loa number on alati seotud konkreetse ettevõttega. Soovi korral saad tellida ettevõtte erinevatele osakondadele eraldi loanumbrid – sellisel juhul on osakondade postitused igakuisel arvel selgelt eristatavad.
  3. „Makstud vastus“ tähise trükime eelnevalt ümbrikule, postkaardile või kupongile ning toimetame selle kliendile koos muu saadetisega, teise ümbriku sees või reklaamkataloogi vahel.
  4. Kliendid saavad saata Sulle tagasiside tasuta, Sina tasud postimaksu tähise kasutamise eest vastavalt valitud perioodile ja saatekulu vastavalt sulle tagasi saadetud kirjade kogusele.
  5. Vähenda oma kirjade haldamise ja andmete sisestamisega seotud käsitööd ning telli meilt klientide tagasiside digitaaselt.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616