Makstud vastus

Kui soovid anda oma klientidele võimaluse Sulle midagi tasuta tagastada, kasuta selleks „Makstud Vastus“ teenust. Saad lisada näiteks oma reklaamidele, kataloogidele, küsitluslehtedele vms juurde „Makstud Vastus“ tähisega ümbriku ning saaja saab saata Sulle tagasiside ilma, et peaks ise saatekulu tasuma.
Teenus toimib nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, kusjuures riigisiseselt ja Euroopas saab seda kasutada ka maksikirjade puhul - seega saad pakkuda oma saadetavale kaubale tasuta tagastamise võimalust.
Eelised
 
  • Loo oma ettevõttest kliendikeskne kuvand ja tee oma klientidele Sulle vastamine mugavaks
  • Isikusamasuse tuvastamise ja virtuaalse nimekapi teenuse klientidelt eraldi tasu tähise kasutamise perioodi eest ei arvestata.
  • Täienda vastajate andmetega oma kliendibaasi ja kasuta makstud vastus teenust koos reklaamteenusega.

Tasub teada!
 
  • Makstud Vastus postimaksu tähise numbri taotlemine on tasuline ning maksab 45 eurot
  • Makstud Vastus postimaksu tähise kasutamise hind sõltub valitud perioodist: 4 kuud on hinnaga 110 eurot ja 12 kuud hinnaga 245 eurot

Nõuded „Makstud Vastus“ ümbriku või aadresskaardi kujundamisele, saadetise lubatud mõõtmed ja maksimaalse kaalu info leiad teenuse tingimustest. Lisaks kehtivad Makstud Vastus saadetistele ka ärikirja tüüptingimused.
  Makstud vastus – lisateenused »
 
 
  1. Makstud vastust teenust saavad kasutada kõik meie ärikliendid.
  2. „Makstud vastus“ tähise kasutamiseks telli meilt vastav luba, mis on alati seotud konkreetse ettevõtte ja aadressiga. Soovi korral saad tellida ettevõtte erinevatele üksustele eraldi loa numbrid – sellisel juhul on üksuste postitused igakuisel arvel selgelt eristatavad.
  3. „Makstud vastus“ tähise trükime eelnevalt ümbrikule, postkaardile või kupongile ning toimetame selle kliendile koos muu saadetisega, teise ümbriku sees või reklaamkataloogi vahel.
  4. Kliendid saavad saata Sulle tagasiside tasuta, Sina tasud postimaksu tähise kasutamise eest vastavalt valitud perioodile ja saatekulu vastavalt sulle tagasi saadetud kirjade kogusele.
  5. Vähenda oma kirjade haldamise ja andmete sisestamisega seotud käsitööd ning telli meilt klientide tagasiside digitaaselt.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616