E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kulleri lisateenusedKui saadad paki kulleriga, saad vajadusel juurde tellida lisateenuseid

Väljastusteade


Kui soovid saadetise üleandmise kohta teadet SMS-i või e-posti teel, telli väljastusteate lisateenus.
 

Lunapakk


Kui soovid paki saajalt küsida tasu, telli lunapaki teenus. Teenuse tellimisel volitad meid pakiautomaati saadetud paki väljastamisel saajalt sisse nõudma kindlaks määratud lunasumma, mille edastame pangaülekandega Sinu arvelduskontole.
 

Ettevaatlikult


Kui Sinu paki sisu on kergesti purunev, telli paki ettevaatliku käsitsemise teenus. Teenuse tellimisel märgistame saadetise eritähisega, mis tagab selle ettevaatliku kohtlemise transportimisel ja töötlemisel.
 

Kindlustamine


Soovi korral võid oma saadetise kindlustada. Saadetise kaotsimineku või kahjustumise korral hüvitame tekkinud kahju kuni Sinu poolt määratud saadetise väärtuse ulatuses. Saadetise kindlustamise hind on 1% selle Sinu poolt määratud väärtusest.
 

Saateleht-arve tagastamise teenus


Kui soovid, et klient allkirjastaks paki kättesaamisel saateleht-arve, telli see lisateenus. Kui saaja keeldub saateleht-arvele allkirja andmast, me saadetist ei väljasta ning tagastame selle Sulle.
 

Ärikliendile laupäeval väljastamise teenus


Tavaliselt me äriklientidele laupäeval pakke ei väljasta, kuid vajadusel saad selle meilt lisateenusena tellida.
 

Hoonesisene logistika


Kuni 30 kg kaaluvad pakid viime ärikliendile hoones sees tasuta kohale, raskemate pakkide hoones transportimise saad vajadusel lisateenusena juurde tellida. Erakliendile saates on hoonesisene logistika hinna sees kõigil saadetistel, mille üksikud pakid kaaluvad kuni 65 kg ning kõik pakid kokku kuni 300 kg.
 

Väljastada isiklikult


Kui soovid, et edastame kullersaadetise aadresskaardile märgitud saajale isiklikult, siis telli isiklikult väljastamise teenus. Paki üleandmisel märgime väljastusdokumendile või pihuarvutisse üles vastuvõtja isikut tõendava dokumendi numbri. Saaja peab paki vastu võtma isiklikult, volitatud isikud pakki vastu võtta ei saa. Seda teenust saad tellida ainult eraklientide pakkidele.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616