1. eelistus/Picapac pakiautomaat


Alates 12.09.2023 kannab nutipostkastide bränd Picapac nimetust (eelnevalt Parcelsea) ning pakub klientidele võimalust tellida e-poodidest Omniva kaudu oma kaubad otse isiklikku pakiautomaati. Klient valib e-poe pakiautomaadi nimekirjast “1. eelistus/Picapac pakiautomaat” ning suunamine isiklikku pakiautomaati toimub siis, kui pakk on saatja poolt Omnivale üle antud ning sorteeritud. Juhul, kui klient on e-poe pakiautomaadi nimekirjast valinud “1. eelistus/Picapac pakiautomaat”, siis peab e-pood valima samuti “1. eelistus/Picapac pakiautomaat”.

Selleks, et Sinu klientidele oleks värskeim Omniva pakiautomaatide nimekiri ja valik “1. eelistus/Picapac pakiautomaat” alati kättesaadav, palun kontrolli, et listi uuendamine oleks Sinu e-poes seadistatud automaatselt või tehtud manuaalselt üks kord päevas. Võimalusel palume kuvada „1. eelistus/Picapac pakiautomaat“ esimese valikuna, et see oleks kliendile kiiresti leitav.

Palun tutvu KKK-dega, kus on lahti seletatud olulisemad punktid, et teenus mõlemalt poolt toimiks.KKK-d:

MIS VALIKU PEAN MINA ÄRIKLIENDINA ISETEENINDUSES TEGEMA, ET PAKK LIIGUKS KLIENDI EELISTUSE JÄRGI PICAPACI ISIKLIKKU PAKIAUTOMAATI VÕI OMNIVA PAKIAUTOMAATI?
Kui klient on tarneviisiks valinud „1. eelistus/Picapac pakiautomaat“, siis vali Iseteeninduse pakiautomaatide nimekirjast samuti „1. eelistus/Picapac pakiautomaat“. Pakk suunatakse peale Omnivasse jõudmist kliendi eelistuse järgi õigesse väljastuskanalisse.

MINU E-POES EI OLE PAKIAUTOMAADI NIMEKIRJAS „1. EELISTUS/PICAPAC PAKIAUTOMAAT“. KUIDAS SAAN SELLE LISADA?
Uuenda oma e-poe pakiautomaatide CSV faili, mis on kättesaadav Omniva kodulehel.
Võimalusel kuva „1. eelistus/Picapac pakiautomaat“ esimese valikuna, et see oleks eelistuse valinud kliendile kiiresti leitav.
Selleks, et Sinu klientidele oleks värskeim Omniva pakiautomaatide nimekiri alati kättesaadav, palun kontrolli, et listi uuendamine oleks Sinu e-poes seadistatud automaatselt või tehtud manuaalselt üks kord päevas.

E-POES ON “1. EELISTUS/PICAPAC PAKIAUTOMAAT” OLEMAS, AGA ON KUVATUD NIMEKIRJA KESKEL VÕI LÕPUS. KUIDAS KUVADA VALIKUT ESIMESENA?
Pakiautomaatide nimekirja järjekorra eest vastutab e-poe veebilehe haldaja, Omniva edastab vaid tarnevalikute andmed.

MIS MÕÕDUS SAADETISED PICAPAC KAPPI LÄHEVAD?
Picapac lahtrid mahutavad kuni L mõõdus saadetisi. Picapac lahtri mõõtmeid saab vaadata Picapac kodulehelt.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616