MÜÜGITEENUSED
Paku oma tooteid ja teenuseid meie postkontorites, sest nii saad kasutada Eesti suurimat erakliendivõrku. Eesti Posti jaevõrgu ketis on 336 postkontorit, kus töötab 550 kogemustega tublit klienditeenindajat.
Meie vahendusel saad pakkuda oma tooteid ja teenuseid kõikjal üle Eesti ning jõuad ka nende klientideni, kes internetti ei kasuta.

Lisaks meie oma postiteenustele teeme Sinu eest klientide isikusamasuse tuvastamist ning võtame vastu makseid. Samuti täiendame pidevalt oma kaupade sortimenti uute toodetega.
Küsi koostöövõimaluste kohta ja lepime kokku just Sulle sobivad ärivõimalused!

Võta ühendust oma kliendihalduriga või saada meile infopäring siit.
MAKSETE VASTUVÕTT
Suuna oma kliendid meie postkontoritesse arveid tasuma ja saad keskenduda maksete vastuvõtu asemel oma põhitegevusele. Postkontorite vahendusel võtame makseid vastu nii era- kui ka juriidilistele isikutele.

Sõlmi meiega maksete vastuvõtu leping ja lepime kokku Sulle sobivad tingimused maksete vastuvõtu teenuse eest tasumiseks:
 
  • teenustasu võib täies ulatuses tasuda makse saaja – sellisel juhul on arve maksjale teenus postkontoris tasuta
  • teenustasu võib tasuda täies ulatuses arve maksja 

Maksete vahenduse teenus on kuutasuline. Hinna leiate meie hinnakirjast.

ISIKUSAMASUSE TUVASTAMINE

Volita meid kindlaks tegema, et meie kanalites Sinu pakutava teenuse kasutaja andmed on samad, mille oled meile edastanud. Nii vähendad pettuste riski. Isikusamasuse tuvastamist nõuavad seadused erinevate lepingute allkirjastamisel ja dokumentide väljastamisel.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616