E-teeninduse lisateenused

Ettevaatlikult

Kui Sinu paki sisu on kergesti purunev, telli paki ettevaatliku käsitsemise teenus. Teenuse tellimisel märgistatame saadetise eritähisega, mis tagab selle ettevaatliku kohtlemise transportimisel ja töötlemisel. Teenust saad tellida e-teeninduses eelnevalt registreeritud pakkidele ning selle tasu on 1,60 eurot, millele lisandub käibemaks.
 

Väljastusteade e-posti või SMS-i teel

Anname Sulle teada, kui saaja on paki kätte saanud. Teenust saad tellida e-teeninduses või postkontoris. Kui soovid teavitust saada e-kirjaga, on teenuse tasu 17 senti, kui soovid SMS-i, on teenuse tasu 25 senti. Tasule lisandub käibemaks.
 

Tagastusteade e-posti või SMSi teel

Paki hoiutähtaja möödumisel või kui saaja ei tule pakile järele, saadame Sulle paki tagasisaatmise kohta teavituse. Teenust saad tellida e-teeninduses või postkontoris. Kui soovid teavitust saada e-kirjaga, on teenuse tasu 17 senti, kui soovid SMS-i, on teenuse tasu 25 senti. Tasule lisandub käibemaks.
 

Paki tagastamine 14 päeva jooksul

Kui soovid anda oma klientidele võimaluse pakke 14 päeva jooksul tasuta tagastada, telli paki tagastamise lisateenus. Saaja võib paki tagastada ükskõik millisesse pakiautomaati ning seda võivad teha ka need pakisaajad, kes said paki kätte postkontorist või kulleriga. Paki tagastamiseks on saajal vaja alles hoida kas pakil olnud vöötkood või talle paki saabumisel edastatud tagastuskood. Teenuse tellimine on Sulle tasuta, kuid kui mõni klient on otsustanud paki tagastada, tuleb Sul teenuse tellijana tasuda iga tagastatud paki eest.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616