Läti ja Leedu kogumis-
tellimusedKui soovid Lätis või Leedus kasutada kullerit pakkide kokku korjamiseks, sõlmi meiega leping. Kogutud saadetiste transpordi hind on võrdne saadetise edastamise hinnaga ning täiendavat lisatasu tellimusele ei lisata. Lätis ja Leedus korjab kuller pakke ainult tööpäeviti ja ettehelistamata.

Kuidas kogumistellimus esitada?

Kogumistellimuse saad vormistada meie e-teeninduses ja määrata pealelaadimispunktina Läti või Leedu aadressi. Väikseim võimalik kulleri külastuse ajavahemik on kaks tundi. Läti või Leedu kogumitellimust e-teeninduses vormistades ei ole vaja lisada tellimusele saadetisi ja saata aadresskaarte. Vormistamisel pane tähele, et Läti sihtnumber on neljakohaline ja Leedu sihtnumber viiekohaline.

Kui Sa ei saa e-teenindust kasutada, võid saata meile kogumistellimuse ka e-posti aadressile [email protected]. Tellimust vormistades pane kirja nii enda kui pealelaadimiskoha andmed, soovitud kogumise kuupäev ja kellaajavahemik ning orienteeruv saadetiste kogus.

Telefoni teel me Läti ja Leedu kogumistellimusi vastu ei võta.
 

Kogumistellimuste vastuvõtmine ja kogumisajad

Tellimuse vastuvõtmine samal päeval kogumiseks 14.00
Hilisem kogumisaeg 17.00

Kättetoimetamine Eestis

Pealelaadimine Kättetoimetamine Eestis
Riia Järgmisel päeval pärast tellimist
Ülejäänud Läti Teisel või kolmandal päeval pärast tellimist
Kaunas, Vilnius, Klaipeda, Šiauliais, Panevežys, Utena Ülejärgmisel päeva pärast tellimist
Ülejäänud Leedu Kolmandal päeval pärast tellimist
Pärast hiliseimat tellimisaega edastatud tellimuste korral lisandub kandeajale üks tööpäev. Edasta kogumistellimus e-teeninduses
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616