LisateenusedVormista pakk e-teeninduses ja telli lisateenuseid.

ID-kaardiga tuvastamine

Kui vajad õiguslikku kinnitust, et Sinu saadetud pakk jõudis soovitud saajani, telli ID-kaardiga tuvastamine. Selle teenuse tellimiseks edasta meile lisaks saaja andmetele ka tema isikukood. Saaja peab paki kättesaamiseks sisestama pakiautomaati oma ID-kaardi. Teenus on tasuta.
 

Ettevaatlik käitlemine

Kui Sinu paki sisu on õrn ja kergesti purunev, telli paki ettevaatliku käitlemise teenus. Kui pakk on lisateenusega „Ettevaatlik käsitlemine“ ning märgistatud vastava kleebisega, tagatakse saadetise käsitsi sorteerimine ning ettevaatlikum kohtlemine transportimisel. Ärikliendil on kohustus ettevaatliku käitlemise teenuse kasutamise korral märgistada saadetis ise vastava kleebisega, mida on võimalik saada postiasutusest või kliendihaldurilt. Lisateenus „Ettevaatlik käsitlemine“ ei asenda nõuetekohast pakendamist. Lisateenust ei saa kasutada pakiautomaadis vormistamisel.
 

Lunapakk

Kui soovid paki saajalt küsida pakis oleva sisu eest tasu, telli lunatasu teenus. Teenuse tellimisel volitad meid paki väljastamisel saajalt küsima kindlaks määratud lunasumma, mille edastame pangaülekandega Sinu arvelduskontole. Telli teenus meie e-teeninduses või postkontoris. Lunapaki tasu on 1,5% nõutavast summast, kuid vähemalt 1,76 eurot. Teenustasule käibemaks ei lisandu.
 

Väljastusteade

Kui soovid saadetise väljastamise kohta teadet SMS-i või e-kirja teel, telli kättetoimetamise lisateenus. Teenust saad tellida e-teeninduses või postkontoris. Kui soovid teavitust saada e-kirjaga, on teenuse tasu 17 senti, kui soovid SMS-i, on teenuse tasu 25 senti. Tasule lisandub käibemaks.
 

Tagastusteade

Kui soovid saadetise tagastamise kohta teadet SMS-i või e-kirja teel, telli tagastusteate lisateenus. Paki hoiutähtaja möödumisel, või kui saaja ei tule pakile järele, saadame Sulle paki tagasisaatmise kohta teavituse. Teenust saad tellida e-teeninduses või postkontoris. Kui soovid teavitust saada e-kirjaga, on teenuse tasu 17 senti, kui soovid SMS-i, on teenuse tasu 25 senti. Tasule lisandub käibemaks.
 

Paki tagastamine 14 päeva jooksul

Anna oma klientidele võimalus pakk 14 päeva jooksul tasuta tagastada, tellides paki tagastamise lisateenuse. Saaja võib paki tagastada ükskõik millisesse pakiautomaati ning seda võivad teha ka need pakisaajad, kes said paki kätte postkontorist või kulleriga. Paki tagastamiseks on saajal vaja alles hoida kas pakil olnud vöötkood või talle paki saabumisel edastatud tagastuskood. Teenuse tellimine on Sulle tasuta, kuid kui mõni klient on otsustanud paki tagastada, tuleb Sul teenuse tellijana tasuda iga tagastatud paki eest.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616