E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

E-kaupmehele

Sina saad tegeleda oma põhitegevusega ja meie toome kogu maailma võimalused Sinuni. Liigutame kaupu ja infot täpselt nii nagu Sulle vaja. Paneme Sulle kokku kõik-ühes ehk omnikanali lahenduse, alustades paki kohaletoimetamisest kuni arhiivi digitaliseerimiseni.

Sinu aega ja raha aitab kokku hoida maksekeskuse lahendus, kus klient saab valida tehingu sooritamiseks talle sobiva panga. E-poele mõeldud rippmenüü abil saab Sinu klient valida endale sobiva tarnekanali Eesti suurimast postiasutuste ja pakiautomaatide nimistust. Pakke saab saata ka kulleriga, korraldada nende tagastamist ning küsida kättesaamisel lunatasu.

 
Miks valida Omniva oma koostööpartneriks?
 
  • Saad kõik vajalikud lahendused ühest kohast  nii säästad aega ja raha
  • Saad oma saadetisi saata kõikjale maailmas
  • Kiire pakiautomaadi- ja kullerteenusega oled alati oma klientidele lähedal
 


Teised meist

Meile on väga oluline, et meie kliendid saaksid ise valida, millisest kanalist nad tooteid kätte soovivad saada ja Omniva on tõesti igal pool olemas, isegi pensionid viiakse koju kätte. Viimasel ajal jõudsalt arenenud pakiautomaaditeenus on teinud kliendini jõudmise lihtsaks ja turvaliseks. Omniva puhul saame kindlad olla, et tooted jõuavad lubatud ajaks kliendini ning ettevaatlikult käsitlemist vajavad kaubad jõuavad tervelt kohale. Koostöö juures on suurimaks tugevuseks kiire ja operatiivne reageerimine ning oma kliendihalduriga oleme samuti ülimalt rahul.

Aris Sepp, Fotoluks AS


Hindame Omniva puhul stabiilsust. Teame alati, et pakid lähevad õigesse kohta. Meie saame teenindada oma kliente ja keskenduda oma põhitegevustele samal ajal kui Omniva tarne eest hoolt kannab. Hea kindel partner, keda julgen soovitada. Meeldib ka see, et lisaks IT-le on inimestevaheline tavasuhtlus säilinud.

Jaan Põrk, Optiline Grupp OÜ


Valisime Omniva oma partneriks, sest kiire, mugav ning tervet Eestit kattev tarne on see, mida meil igapäevaselt on vaja. Omniva tugevuseks meie silmis on laiahaardeline tarne Eestis ja muudes riikides ning paljude lisateenuste võimalus. Saame kaubad kiirelt kohale nii Eestis kui naaberriikides ja Omniva kullerid toimetavad ka järjest paremini. Meie kliendihaldur on samuti väga tore ja abivalmis, peame tema tööd kõige paremaks, kes meil siiani on olnud.

Toomas Sannik, Alignsoft OÜ

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616