Mobiilne pakiautomaat


Mobiilne pakiautomaat on uus lahendus, kus pakiautomaat on ehitatud haagisesse, mida on võimalik vastavalt vajadusele lihtsasti transportida erinevatesse asukohtadesse. Ligipääs pakiautomaadile on tagatud nii trepist kui kaldteega.

Kasutame mobiilset pakiautomaati näiteks:

 
  • asenduspakiautomaadina asukohtades, kus olemasolev pakiautomaat on pikemat aega rikkis olnud;
  • lisapakiautomaadina asukohtades, kus olemasolev pakiautomaat on pikemat aega ülemahus;
  • Ajutise pakiautomaatidena uutes asukohtades, kus hetkel puudub statsionaarne pakiautomaat – kasutame testimaks teenuse nõudlust piirkonnas;
  • avalikel üritustel ajutise pakiautomaadina – selleks palume võtta ühendust oma personaalse halduriga või äriklienditeenindusega helistades numbrile 664 3444 või e-kirja vahendusel [email protected].
 
Asukoht hetkel Asukoha kirjeldus Kasutuse ajavahemik Lisainfo
Ritsu (aktiivne kuni 31.07.2024) pakiautomaat Kesk tn 8, Linna küla, Tõrva vald, Valga maakond, 68619 01.05.2024-31.07.2024 Pakiautomaadi tühjendusajad: E-L 09.00
Tallinna Pallasti mobiilne pakiautomaat Pallasti tn 28, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond 12.04.2024 - ... Pakiautomaadi tühjendusajad: E-R 19.00; L 10.00


KKK-d:

Kuidas erineb mobiilne pakiautomaat tavalisest automaadist?

Ainuke erinevus on see, et mobiilne pakiautomaat on ehitatud haagisesse. Pakiautomaat töötab täpselt samamoodi nagu kõik ülejäänud Omniva pakiautomaadid. See tähendab, et pakiautomaadist saab saadetisi teele panna, hoiustada ja välja võtta.

Tahaksin oma paki tellida otse ajutisse pakiautomaati, kuid see pole e-poes nähtav.

Mobiilne pakiautomaat on kliendile nähtav vaid siis, kui kasutame seda asukohtades, kus puudub statsionaarne automaat. Ülejäänud juhtudel me kliendile seda e-poes ei kuva, sest on mõeldud ülemahu leevendamiseks.

Sain sõnumi, et ajutine pakiautomaat eemaldatakse asukohast. Mis saab minu pakist, millele ma järele ei jõudnud?

Kui ajutist pakiautomaati kasutati pikemat aega rikkis olnud automaadi või ülemahus oleva pakiautomaadi asemel, siis ladustatakse saadetis esimesel võimalusel tagasi olemasolevasse pakiautomaati, kuhu pakk algselt tellitud oli.

Kui ajutist automaati kasutatakse teenuse nõudluse testimiseks, siis võetakse saajaga paki osas peale ajutise pakiautomaadi eemaldust ühendust või suunatakse Minu Omniva eelistustes märgitud pakiautomaati.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616