20.03
2023

Omniva nimel levib mitu erinevat petuskeemi raha välja petmiseks!

Hoiatus! Hetkel levib mitu petuskeemi raha välja petmiseks Omniva nimel. Petturid helistatavad, saadavad sõnumeid ja soovivad maksta toote eest ostukeskkondades! 

Maksekorralduse pettus! 

Omniva nimel helistavad petturid ja paluvad kinnitada Western Unioni makseid. Tegemist on pettusega ja mingil juhul ei tohi neid makseid kinnitada! Omniva ei küsi kinnitust telefoni teel!

Helistaja telefoninumbrina võib kuvada Omniva eraklienditeeninduse numbrit 6616616. Helistajad on seni olnud peamiselt venekeelsed isikud.

Ostukeskkonnas pettus! 

Ostukeskkonnas saadetakse toote müüjale link, millega kaudu petturist ostja küsib müüjad andmeid makse tegemiseks. Tegemist on pettusega - Omniva ei küsi andmeid maksekorralduse tegemiseks. 

Vähimagi pettuse kahtluse korral soovitame helistada ise Omniva klienditeenidusse ja kontrollida, kas tegemist on teie saadetisega, mitte pettusega. 


Petusõnum! 

Lisaks saadavad petturid petusõnumeid, kus teatakse kirjavigadega tekstisõnumis, et "Teie saadetis on kinni maksmata tühistamistasude tottu. Ootame teie makset, et saaksime kohaletoimetamist jätkata: https://medfer.ee/shipping". 


Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616