02.06
2014

Mida tähendab Omniva?

Meie uus nimi Omniva tuleneb ladinakeelsest sõnast omni, mis tähendab kõikehõlmavat, kõik ühes, kõike. Sellega soovime me väljendada oma võimet pakkuda klientidele kõik-ühes-lahendusi, olla oma kanalite võrgustikuga digitaalse ja füüsilise maailma ühendaja.

Meie sümbol on meie nime algustähest “O” tulenev ring, mis sümboliseerib igavest liikumist. Ring sümboliseerib samuti kõiksust ja kõiki võimalusi. Igavest ringkäiku, algust ja lõppu korraga. Ka meie eesmärk on, et asjad liiguvad. Kuid samas on ring suletud sümbol. Meie aga suudame oma klientidele panna kokku erinevaid info ja kauba liikumise teid. Seda sümboliseerib ka meie märgi lahendus, milles on ring võetud lahti eri osadeks ja kombineeritud uueks tervikuks. Neist tükkidest paneme igale kliendile kokku just talle sobiva lahenduse.

Meie ring koosneb erivärvilistest sektoritest ja igal värvil selles ringis on oma kindel tähendus.

Esiteks on meie ringis oranž värv. See on Eesti Posti värv ja see kannab endas meie ajalugu, mille üle me uhkust tunneme. Oranž tähistab meie ligi sajandipikkust tarkust ja kogemust.

Juba tuttava oranži kõrval on pisut erksam oranž sektor, mis on nagu eelmise noorem sugulane. Erksam oranž tähistab meie värskust ja nooruslikkust.

Et olla tugev ja kasvav ettevõte, on meil vaja jõudu ja kasvuenergiat. Just seda tähistabki meie logos punane värv.

Roosakas toon õige nimega Ruby Red on üks uuemaid toone värvigammas ja tähistab uuenduslikkust. Me tegutseme selle nimel, et olla kogu Baltikumis logistika lipulaev ja selleks on meil vaja uusi mõtteid ja ideid.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616