E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
 1. Kui pakk saabub postkontorisse, saadame Sulle teate SMS-i või/ja e-kirja teel (kui saatja on märkinud pakendile Sinu mobiiltelefoni numbri või/ja e-posti aadressi), muul juhul saadame teate postkasti.
 2. Pakile järele minnes võta koos teatega kaasa ka isikut tõendav dokument.
 3. Kui Sulle on saadetud lunapakk, on kättesaamisel vaja selle eest tasuda. Postimüügifirmadest ostetud kauba eest tuleb tavaliselt tasuda lunamaksuga.
 4. Kui kirjutad volituse, võib ka keegi teine Sulle saadetud paki ära tuua. Osa pakke väljastame ainult Sulle ja siis on see ka paki saabumise teates kirjas.
Volitus paki kättesaamiseks

Soovi korral saad meile edastada digitaalselt allkirjastatud volikirja. Kindlasti lisa juurde info, millises postkontoris saadetis asub. Saada see e-posti aadressile [email protected]
Kui esitada digitaalse volikirja tööpäeval enne kella 16.00, siis hakkab see kehtima järgmisel tööpäeval. Volituse saad kirjutada lihtsalt vabas vormis paberile või kasutada meie blanketti. Volikirja tekstis peab olema näidatud:
 
 • volikirja koostamise kuupäev
 • Sinu ees- ja perekonnanimi ning isikukood. Juriidilise isiku korral selle nimetus ja registrikood volitatava isiku ees- ja perekonnanimi, isikukood või sünniaeg ja elukoht
 • volikirja sisu – milliseid toiminguid saab volitatav teha
 • volikirja kehtivuse tähtaeg
 • Sinu allkiri

Juriidilise isiku poolt oma esindajale antud volikirjal peab olema seadusejärgse esindaja (juhatuse liige, prokurist) allkiri.
 
Volikiri võib olla ühekordne, mitmekordne või üldasjaajamise volikiri
 
 • Ühekordne volikiri on volitaja antud volitus konkreetse postisaadetise vastuvõtmiseks.
 • Mitmekordne volikiri on volitaja antud volitus kindlaks määratud perioodil postisaadetiste vastuvõtmiseks. Sellise volikirja koopia jääb hoiule postkontorisse ja originaal esitatakse iga kord postisaadetise vastuvõtmisel.
 • Üldasjaajamise volikiri on antud volitaja poolt erinevate lepingute tegemiseks. Sellise volikirja koopia jääb hoiule postkontorisse ja originaal esitatakse iga kord postisaadetise vastuvõtmisel.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616