E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kirja saatmine

MILLISEID KIRJU SAAB SAATA?
 
  • Kiri ja Ekspresskiri – sobilik kutsete, postkaartide, dokumentide jm pabersaadetiste saatmiseks, esemeid saata pole võimalik. Kaal kuni 250 g, max 40 lk.
  • Maksikiri ja Ekspress maksikiri – sobilik mahukamate pabersaadetiste ja pisiesemete saatmiseks, nagu fotod, õppematerjalid ja pisemad kingitused. Kaal kuni 2000 g, max 160 lk.
  • Kiri tähitud – erineb tavalisest kirjast selle poolest, et kirja teekonda saab jälgida ja kirja anname saajale isiklikult allkirja vastu üle. Tähitud kirja sisu saab ka kindlustada.
  • Maksikiri tähitud – erineb maksikirjast selle poolest, et anname kirja saajale isiklikult allkirja vastu üle. Saadetise teekonda saab jälgida ja kirja sisu kindlustada. Saad lisada ka lunamakse ehk kirja saaja maksab toote eest kirjakandjale või väljastusteate lisateenuse, mille korral anname Sulle teada, kui kiri on saajale üle antud.
 
  Kiri Ekspresskiri Kiri tähitud Maksikiri Ekspress maksikiri Maksikiri tähitud
Hind 0,90 € 1,50 € 4,00 € 1,75–4,35 €
(vastavalt kaalule)
2,35–4,95 €
(vastavalt kaalule)
4,15–6,10 €
(vastavalt kaalule)
Esemete saatmine      
Saadetise jälgimine      
Lunamaks        
Väljastusteade        
Väljastamine isiklikult        
Kindlustamine        
   

LUBATUD Mõõtmed
Kiri (k.a tähitud)
Min mõõtmed: 90 x 140 mm
Max mõõtmed: 229 x 324 x 5 mm

Maksikiri (k.a tähitud)
Min mõõtmed: 90 x 140 mm või rulli keeratuna pikkuse ja kahekordse läbimõõdu summa 170 mm ja pikim mõõt 100 mm
Max mõõtmed: 230 x 330 x 20 mm

Millal jõuab kiri kohale?
Kiri ehk lihtkirjana edastatavad standardkirjad ja maksikirjad, mis on üle antud margistatuna jõuab saaja postkasti 3 tööpäeva jooksul, juhul kui kiri postitati kirjakasti või postiasutuse kaudu enne hilisemat tühjendusaega.
Ekspresskiri ehk lihtkirjana edastatavad standardkirjad ja maksikirjad, mis on antud üle oranžis ümbrikus, millele on trükitud Plussmark jõuab saaja postkasti järgneval tööpäeval, juhul kui ekspresskiri postitati kirjakasti või postiasutuse kaudu tööpäeval (E-R) enne hilisemat tühjendusaega.
Tähitud kirja anname saajale üle 3 tööpäeva jooksul ning kui kirja üle anda ei õnnestu, jätame saajale teate ja ta saab kirja 15 kalendripäeva jooksul kätte postkontorist.

Kuidas saata?
Kirja saad teele panna e-teeninduses, postkontoris või kirjakasti postitades. Maksikirja saad teele panna postkontorist ja tähitud kirja e-teenindusest või postkontorist.
Ekspresskirja saad teele panna postkontorist või kirjakasti postitades. Ekspress maksikirja saad teele panna postkontorist.

Sind võib huvitada

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616