Kuidas kiri kätte saada?Kuidas hallata suurt kirjade mahtu?


Kui Sul on igapäevaselt palju sissetulevaid ja väljaminevaid kirju või soovid lihtsalt säästa aega postkontoris käimise arvelt, jäta kirjade toomine ja viimine meie hooleks. Kahepoolse postivahetuse raames toome kokkulepitud kellajal kõik saabuvad kirjad ja pakid Sulle kontorisse korraga kohale ja viime väljaminevad saadetised ära.
 
 • Võtame vastu kirju ja pakke, mille kaal ei ületa 2 kg.
 • Saadetiste kaal kokku võib olla 20 kg.
 • Kahepoolne postivahetus toimub igal tööpäeval kokkulepitud kellaajal vahemikus 9.00-16.00.
 • VIP teeninduse korral toimub kahepoolne postivahetus kaks korda tööpäevas ja/või vahemikus 7.00–18.00.
 • Teenuse kasutamiseks on vajalik valida Äri Pluss pakett.

Lisainfo saamiseks pöördu oma kliendihalduri poole või tutvu Ärikirja pakettide tingimustega.

   

Kuidas saada tähitud kirja?

Tähitud kirja ja menetlusdokumendi puhul pead oma allkirjaga kinnitama, et oled kirja kätte saanud. Tähitud kirja toome Sulle kirjale märgitud aadressile ja anname seal allkirja vastu üle. Kui kättetoimetamine ebaõnnestub, saad kirja kätte postkontorist.

Kui Sul ei ole võimalik kirjale järele minna, saad selle ühe korra tasuta teise postkontorisse suunata või tellida meilt kirja toimetamine Su aadressile. Loe täpsemalt tasulise kättetoimetamise kohta.

Tähitud kirja väljastame ka ettevõtte volitatud isikule. Kui saatja on soovinud aga kirja väljastamist Sulle isiklikult, siis volitus ei kehti.KUIDAS SAADA LIHTKIRJA?


Toome Sinu ettevõttele adresseeritud lihtkirjad firma postkasti või valvelauda.
   
 • Kirjad nõudmiseni
  Kui Sul ei ole postkasti või soovid oma saadetise muul põhjusel kätte saada postkontorist, palu saatjal saata kiri Sulle märkusega „nõudmiseni“. Kirja saabumisest me Sind eraldi ei teavita, kõik Sulle nõudmiseni saadetud kirjad saad kätte korraga, kui küsid neid postkontoris.
 • Kirjad nimekasti
  Kui Sa ei taha posti oma aadressile saada, kuid ei soovi ka postkontoris nõudmiseni kirjade küsimiseks järjekorras oodata, telli kirjad postkontorisse oma isiklikku nimekasti. Lepingu saad sõlmida kõigis nimekasti teenust osutavates potkontorites.

  Nimekasti saad endale tellida ühest kuust kuni ühe aastani. Lepingu sõlmimiseks võid võtta ühendust ka oma halduriga. Infot vabade nimekastide kohta saad postkontorist, kus soovitud nimekast asub. Võtme nimekasti kasutamiseks saad samuti postkontorist.
   

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616