E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kuidas kiri kätte saada?Kuidas hallata suurt kirjade mahtu?


Kui Sul on igapäevaselt palju sissetulevaid ja väljaminevaid kirju, jäta nende toomine ja viimine meie hooleks. Kahepoolse postivahetuse teenusega toome kokkulepitud kellajal kõik saabuvad kirjad ja pakid Sulle kontorisse  korraga kohale ja viime väljaminevad saadetised ära.
 
 • Võtame vastu kirisaadetisi ja pakke, mille kaal ei ületa 2kg.
 • Saadetiste kaal kokku võib olla 20kg
 • Kahepoolne postivahetus toimub igal tööpäeval kokkulepitud kellaajal vahemikus 10-16.00.
 • VIP teeninduse korral viime ja toome saadetised kokkulepitud ajal vahemikus 7–18.00.
 • Teenuse kasutamiseks on vajalik valida Äri Pluss pakett. 

Lisainfo saamiseks pöördu oma kliendihalduri poole või tutvu Ärikirja pakettide tingimustega
 

Kuidas saada tähitud kirja?

Tähitud kirja ja menetlusdokumendi puhul pead oma allkirjaga kinnitama, et oled kirja kätte saanud. Tähitud kirja viime kirjal märgitud aaderssile ja anname seal allkirja vastu üle. Kui kättetoimetamise katse ebaõnnestub, saad saadetise kätte postkontorist.

Kui Sul ei ole võimalik kirjale järele minna, saad selle ühe korra tasuta teise postkontorisse suunata. Tähitud kirja väljastame ka ettevõtte volitatud isikule. Kui saatja on soovinud kirja väljastamist Sulle isiklikult, siis volitus ei kehti.Kuidas saada tavalist kirja?


Toome Sinu ettevõttele adresseeritud kirjad firma postkasti või valvelauda. Soovi korral saad kirjale ka ise postkontorisse järele minna.
   
 • Kirjad nõudmiseni
  Kui Sul ei ole postkasti või soovid oma saadetise muul põhjusel kätte saada postkontorist, palu saatjal saata kiri Sulle märkusega „nõudmiseni“. Nõudmiseni teenuse ehk saadetiste ümbesuunamise postkontorisse saad ka ise meilt tellida. Nõudmiseni saadetud kirja saad kätte postkontorist. Kirja saabumisest me Sind eraldi ei teavita, kõik Sulle nõudmiseni saadetud kirjad saad kätte korraga, kui küsid neid postkontoris.
 • Nõudmiseni kirjad nimekasti
  Kui Sa ei taha posti oma aadressile saada, kuid ei soovi ka postkontoris nõudmiseni kirjade küsimiseks järjekorras oodata, telli kirjad postkontorisse oma isiklikku nimekasti. Lepingu saad sõlmida kõigis nimekasti teenust osutavates potkontorites.

  Nimekasti saad endale tellida ühest kuust kuni ühe aastani. Lepingu sõlmimiseks võid võtta ühendust ka oma halduriga. Infot vabade nimekastide kohta saad postkontorist, kus soovitud nimekast asub. Võtme nimekasti kasutamiseks saad samuti postkontorist.
   

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616