E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kuidas tellida ajalehti ja ajakirju?

KUIDAS TELLIDA VÄLISMAA AJALEHTI JA AJAKIRJU?

MILLISEID VÄLJAANDEID SAAB TELLIDA?

Meie abiga saad tellida suures valikus maailma eri riikide ajalehti ja ajakirju.
 
KUI PALJU TELLIMINE MAKSAB?

Vormista oma tellimus meie e-poes, postkontoris või palu selleks kliendihalduri abi. Tellimuse hind sõltub väljaandest ja tellimise perioodi pikkusest. E-poes kliki tellimuse hinna nägemiseks väljaannete kataloogis huvi pakkuvale ajalehele või ajakirjale. Kui Sa ei soovi ise tellimusi ükshaaval vormistada, anna meile väljaannete nimekiri ja teeme seda Sinu eest. Nimekirja alusel tellides lisandub 3,845 senti iga rea eest. Lisandub ka käibemaks.
 1. Kuidas tellida e-poes?
  Kui hindad mugavust, vormista ajakirjanduse tellimus kodust väljumata meie e-poes. Tellimuse saad esitada ka end e-poes kliendiks vormistamata. Esimene võimalik aeg väljaannete kättesaamiseks on 3 tööpäeva möödudes tellimuse vormistamisest. Tellimuse eest maksa internetipangas, krediitkaardiga või arvega. Arve saadame sulle soovi korral e-postiga või saad selle pärast tellimuse vormistamist kohe välja printida. Arve tasu kolme tööpäeva jooksul.
 2. Kuidas tellida postkontoris?
  Postkontoris tellides saad erinevate väljaannetega kohapeal tutvuda ja teenindaja käest nõu küsida. Tellimuse eest maksa sularahas või kaardiga. Ärikliendi krediidi kasutamiseks sõlmi meiega e-teeninduses leping ning tasu ajakirjade eest kord kuus arve alusel.
 3. Kuidas tellida mitu väljaannet korraga?
  Ärikliendina saad tellida mitu ajakirja ühe korraga ja ei pea e-poes väljaandeid ükshaaval valima. Maksta saad arvega või kasutades ärikliendi krediiti. Tellitavate väljaannete nimekiri esita kas oma kliendihaldurile või postkontorisse. Kliendihaldur oskab Sulle vajadusel ka nõu anda. Nimekirja alusel tellimise eest tuleb maksta lisatasu.
TASUB TEADA!
 • Ajalehti ja ajakirju saad tellida ka kingituseks teistele. Tellija ja saaja andmed võivad olla erinevad.
 • Ärikliendina saad postkontorist ning nimekirja alusel tellides kasutada ka ärikliendi krediiti. Leping sõlmi e-teeninduses või võta meiega ühendust telefonil 661 6616 või e-posti aadressil info@omniva.ee.
 • Ajalehtede ja ajakirjade tellmisel annab Sulle vajadusel nõu Sinu kliendihaldur.
 • Venemaa väljaandeid e-teeninduses tellida ei saa.

MILLISEKS PERIOODIKS AJAKIRJU JA AJALEHTI TELLIDA SAAB?Erinevaid väljaandeid saad tellida erinevaks perioodiks. Mõne väljaande lühim võimalik tellimisperiood võib olla näiteks 6 kuud või 12 kuud. Ajalehtede ja ajakirjade tellimisperioodid määrab kirjastus.

Tellimisperiood algab üldjuhul kalendrikuu esimese kuupäevaga. Sul on võimalik valida, millisest kalendrikuust alates väljaanne Sinu postkasti jõudma hakkab.

Päeva- ja nädalaväljaanded
 
 • Kui vormistad tellimuse enne jooksva nädala neljapäeva, jõustub tellimus järgneva nädala esmaspäevast.
 • Kui vormistad tellimuse pärast jooksva nädala neljapäeva, jõustub tellimus ülejärgneva nädala esmaspäevast.


Harvemini kui kord nädalas ilmuvad väljaanded
 
 • Kui vormistad tellimuse enne jooksva kuu 15. kuupäeva, jõustub tellimus alates järgnevast kuust. Paljude väljaannete puhul saad postkontoris tellimust vormistada kuni 20. kuupäevani.
 • Kui vormistad tellimuse sõltuvalt väljaandest kas pärast 15. või 20. kuupäeva, jõustub tellimus alates ülejärgnevast kuust.


Paljusid väljaandeid saad tellida ainult jooksvaks aastaks. Kui Sinu valitud tellimisperioodi lõpp jääb järgmisse aastasse, võime paluda Sul seda lühendada jooksva aasta lõpuni.

E-poes, postkontoris või kirjakandja käest saad teada, millal esimene välismaalt tellitud väljaande number Sinu postkasti jõuab.

KUIDAS TELLIMUST MUUTAPostkontoris saad tellimuse ümberadresseerimiseks, peatamiseks või tühistamiseks esitada avalduse. Tellimuse muutmine maksab 1 euro.
 
 • Ümberadresseerimine
  tellimuse suunamine teisele aadressile või teisele saajale tellimisperioodi ajal.
 • Peatamine
  tellimuse peatamine kuni kolmeks kuuks. Tellimuse lõpukuupäev lükkub peatatud ajavahemiku võrra edasi.
 • Tühistamine
  väljaande tellimuse tühistamine alates soovitud tähtajast. Saamata jäänud tellimisperioodi ulatuses saad ette makstud raha tagasi küsida.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616