E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.


Omniva on rahvusvaheline logistikaettevõte ning meie teenuseid toetavad kaasaegsed tehnoloogilised lahendused. Omniva IT tiim töötab selle nimel, et saaksime tuua klientidele rõõmu tänu uuenduslikele tehnilistele lahendustele. Loe lähemalt, miks see meile endile rõõmu valmistab:


RÕÕM TEHNOLOOGIAST
Head lahendused sünnivad läbi julguse proovida uusi asju. Töötame agiilselt ja võtame kasutusele kaasaegseid tehnoloogiad. Anname Sulle võimaluse töötada huvitavate projektide kallal ja olla kaasas teenuste arendamisel. Asju uut moodi teha on puhas rõõm ning meie ülesanne ettevõttena on seda Sulle võimaldada. Sobid meie meeskonda, kui pead oluliseks kasutajamugavust, protsesside automatiseerimist ning julged initsiatiivi näidata.
RÕÕM MEESKONNAST
Töötame autonoomsete tiimidena, kellel on selge eesmärk, võimalus tööd ise mõjutada ning targad kolleegid, kellega seda teha. Meie juhid kannavad visiooni, mitte lipsu. See kogemus rikastab Sinu karjääri ja saad osaks üle 2000-liikmelisest Omniva perest – oleme rõõmuga ühendatud inimesed.
RÕÕM TULEMUSTEST
Loome tarkvaralahendused Baltikumi suurimale pakiautomaatide võrgustikule ning töövahendid, mida kasutavad kõik meie kullerid ja klienditeenindajad. Meie teenustest saavad rõõmu sajad tuhanded kliendid üle Baltikumi, kes saadavad meiega kirju, postkaarte ning väärtuslikke pakke. Me ei tööta täistuuridel vaid jõulude ajal, kuid võiks siiski öelda, et jõuluvana on meie front-end
mees ja tal pole kunagi nii palju tööd olnud.
 
2020.aastal pälvis Omniva EAS-i välisvärbamise toetuse välisriigist info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ning loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistide värbamiseks. Toetuse eesmärk on leevendada tippspetsialistide puudust.
 
 

Võta ühendust, kui tahaksid võimaluste kohta rohkem teada saada.  
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616