lapimaa


Kas oled valmis oma pere jõuluunistusi ellu viima? Kogege Lapimaa jõulumaagiat!

Sel pühadehooajal toimub Omniva jõululoos! Võida oma perele kordumatu seiklus, reis Soome lummavale Lapimaale, kus jõulude võlul pole piire.

Auhinnaloosis osalevad kõik jõulupakid, mis on teele pandud nii Omniva pakiautomaadist, postkontorist kui kulleriga. Pea meeles, loosis osalemiseks tuleb pakk postitada hiljemalt 17.12.2023.

Avasta Lapimaa võlu

Jõuluvana: maagiline kohtumine ühe ja ainsa jõulutaadiga tema kodulinnas Jõuluvanakülas. Jaga oma jõulusoove, pildista ja naudi pühadehooaja tõelist meeleolu.

Virmalised: taevas mängivad värvilised virmalised on üks ilusamaid nähtusi looduses. Jõuluvanaküla ja selle ümbruse geograafiline asukoht polaarjoonel on parim piirkond virmalistega kohtumiseks.

Põhjapõdrad: leia uusi karvaseid sõpru, kui lähed põhjapõdrasafarile läbi põlise arktilise kõrbe. Tutvu nende majesteetlike olenditega ja naudi kohalike ekspertide juhendatud saanisõitu.

Maailma puhtaim õhk: Lapimaa tohutut ja puutumatut arktilist loodust avastades hinga sisse Maa värskeimat ja puhtaimat õhku. Puhas, värske õhk aitab nii õnnetunnet suurendada kui head und tagada.

Seiklus ootab: avasta koos lähedastega Lapimaa arktilist loodust. Husky-kelgutamine, räätsadega matkamine või lihtsalt hingematvate maastike nautimine – seiklust leidub igaühele.

Rõõmusta oma lähedasi ja osale auhinnaloosis!

Kampaania tingimused

Kampaania korraldaja on Eesti Post AS, registreerimisnumber 110328799, asukoht Pallasti 28, Tallinn 10001 tel 6616616, edaspidi Omniva.

Kampaaniaperiood on 20. november 2023 kuni 17. detsember 2023.

Kampaanias osalevad kõik Omniva pakiautomaadi, postkontori või kulleri kaudu saadetud pakid, millele on märgitud korrektselt saatja telefoninumber. Postkontorist postkontorisse saadetud standardpakid ei osale loosimises. Kui sa ei soovi, et sinu telefoninumber osaleks auhinnaloosis, anna sellest teada aadressile [email protected].

Loosimises osalemiseks peab saatma kampaaniaperioodil paki Omniva kulleri, pakiautomaadi või postkontori kaudu.

Omniva loosib ühele võitjale välja 2500 euro väärtuses Estraveli kinkekaardi, mida saab lunastada reisiks Lapimaale endale sobival ajal, alates jaanuar 2024. Kinkekaart kehtib 30 kuud.

Loosimine toimub 18.12.2023, hiljemalt kell 17.00.

Võitjaga võetakse ühendust telefoni teel.

Kui telefoni teel ei ole võitjat 2 tööpäeva jooksul kätte saadud, toimub uus loosimine 21. detsembril 2023 hiljemalt kell 17:00.

Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada Kampaania ja lõpetada auhinna väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel. 

Korraldaja jätab endale õiguse muuta kampaania reegleid teatades muutusest klientidele läbi Kampaania maandumislehe omniva.ee/reislapimaale.


lapimaa

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616