E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.


Mis asi on postiautomaat?Postiautomaat on eelkõige küladesse mõeldud pakiautomaat, mille kaudu saab kohalik elanik kätte e-poest tellitud pakid. Samuti on ettevõtjatel võimalik postiautomaati jätta oma kaupa, et neid postiautomaadi kaudu naabritele saata.
 Mis vahe on
postiautomaadil ja Omniva pakiautomaadil?

 
  POSTIAUTOMAAT PAKIAUTOMAAT
Pakkide saamine* + +
Pakkide saatmine - +
Pakkide tagastamine** - +
 


*Postiautomaadi kaudu ei saa väljastada pakke, millel on lisateenus nagu lunatasu, saaja maksab teenustasu või isikutuvastuse nõue. Need pakid väljastatakse kokkuleppel kliendiga kas postikulleri või mõne teise pakiautomaadi kaudu.


**Pakki saab tagastada nii pakiautomaadi kui postkontori kaudu. Pakiautomaadist tagastamiseks on vajalik tagastuskood. Lisaks on võimalus tellida kirjakandja koju ning pakk talle üle anda. Lisainfot kirjakandja koju teenuse kohta


NB! Omniva kodulehel postiautomaadist väljastatava paki otsingul võib olla otsingus kuvatav paki ladustamise aeg ning paki tegelik postiautomaati saabumise aeg erinevad. Kui otsingus kuvab, et pakk on postiautomaati ladustatud, oota siiski paki saabumise SMSi enne, kui pakile järgi lähed! SMS võib tulla samal päeval, aga teinekord ka järgmisel – juhul, kui postiautomaat on täis.


Pakiautomaadist postiautomaati ümbersuunata ei saa, aga postiautomaadist pakiautomaati saab vastavalt hinnakirjale.Kus postiautomaadid asuvad?

 

Kolga-Jaani
Kõmsi
Koonga
Lõpe
Luunja
Rakke
Roobuka
Tõstamaa
Varbla
Veriora
Virtsu
Võhma

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616