E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.


MEIE TEGEMISEDTERVIS JA SPORT
Pöörame palju tähelepanu töötajate tervisele. Hoolitseme selle eest, et töötajate vaimne ja füüsiline tervis oleks hoitud, anname nippe tervislikuks toitumiseks ja pakume igakülgset tuge ka keerulistel aegadel.
Oleme üks Eesti sportlikumaid ettevõtteid, meie spordiklubi on avatud kõigile Omniva töötajatele. Pakume tasuta või väga soodsat võimalust sportimiseks igas Eesti maakonnas. Osaleme paljudel spordivõistlustel ja traditsiooniks on saanud ka meie enda viievõistlus ning rattaretk.
ÜHISTEGEVUSED
Veendumus, et tööl peab olema mõnus, saab kinnitust mitmete ühisürituste näol. Sõbrapäeval kõlavad siseraadiost vastastikused tervitused, loodusfoto päeval jagavad töötajad Facebooki grupis sel päeval tehtud looduspilte, parimate retseptide päeval anname üksteisele nippe hoidistamiseks ja palju muud põnevat.
KESKKOND
Logistikaettevõttena on transport üks meie suurimaid kulukohti ja oluline on meie jaoks ökoloogiline jalajälg. Meie autod sõidavad aastas 254 tiiru ümber maakera ning e-kaubanduse hoogustudes see aina kasvab. Lisaks korraldame 3% Hiinast väljuva e-kaubanduse transpordist üle kogu maailma.
Vastutustundliku ettevõttena säästame keskkonda nii palju kui saame – püüame, et meie autopark poleks vanem kui kolm aastat (sest uued autod on keskkonnasäästlikumad), meil on ökosõidu programm (mis ühtlasi aitab kaasa ka turvalisele liiklusele ja vähendab töötajatega juhtuvaid õnnetusi). Vaatame ka tulevikku, katsetades erinevaid elektrisõidukeid, et leida Eesti oludesse ja pakiveoks optimaalsemaid tuleviku sõiduvahendeid.Suur osa meie logistikakeskuse energiavajadusest on kaetud Eesti ühe suurima päikesepaneelide pargiga hoone katusel. Keskkonna hoidmiseks algatasime ka pakendite taaskasutuse ja säästliku pakendamise programmi.

 
 

Soovid liituda meie tiimiga?  
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616