Omniva uudised

20.01
2023

Igas Eesti omavalitsuses on nüüd Omniva pakiautomaat

Omniva kasvatas möödunud aastal pakiautomaatide arvu Eestis 327ni ja paigaldas neist mitmed koostöös omavalitsustega väiksematesse asulatesse, kus seni puudus pakiautomaat. Nüüd on igas omavalitsuses Omniva pakiautomaat ja väikesaartel virtuaalne pakiväljastus, mis lihtsustab kohalike jaoks pakkide saatmist ja kätte saamist.  
 
Omniva juhatuse liikme Kristi Undi sõnul on ettevõtte tegevuste fookuses pakkuda personaalsemat ning kodulähedast posti- ja pakiteenust. Selleks kohtus Omniva möödunud aastal kõigi Eesti omavalitsuste esindajatega, et vaadata ühiselt üle teenuste korraldus ning see ajakohastada.  
 
„Üha rohkem tellitakse tooteid nii e-poodidest kui ka eraisikutelt pakiautomaatidesse ning üha vähem on seetõttu inimestel asja postkontorisse. Eriti just väiksemates kohtades laiendab e-poodidest tellimise võimalus kaubavalikut ja pakiautomaadi vahendusel saab kauba ka mugavalt kätte. Kohtumistel omavalitsuste esindajatega tuli esile läbiv trend üle Eesti, seda eriti maapiirkondades – ootus uute pakiautomaatide järele,“ ütles Kristi Unt. „Möödunud aastal paigaldas Omniva 56 uut pakiautomaati Eestisse, neist paljud väiksematesse kohtadesse, kus seni polnud ühtegi pakiautomaati. Nüüd on Omniva pakiautomaat ainukesena näiteks Võnnu, Veriora, Sangaste, Kolga-Jaani, Laeva, Laekvere, Roela, Võsu ja Varbla asulas.“
 
Väikesaarte eripärast tingituna on füüsilise pakiautomaadi asemel Vormsil, Ruhnus ja Kihnus hoopis virtuaalne pakiväljastus ehk saare elanikud saavad nagu ikka tellida pakke sh ka e-poodidest ja saadetised tuuakse saarele kohale ning toimetatakse otse tellijani.
„Osade omavalitsustega on pooleli täiendavad arutelud ja uute pakiautomaatide paigaldus jätkub ka sel aastal. Samuti laiendame olemasolevaid pakiautomaatide, et teenindada suuremaid pakimahte ning vahetame vanemad pakiautomaadid välja uute vastu. Selleks teeme tihedat koostööd omavalitsustega, kes tunnevad kohalike elanike vajadusi ja ootusi ning teevad ettepanekuid sobiva asukoha kohta,“ märkis Unt. 
 
Omniva pakiautomaadid paigaldatakse käidavatesse kohtadesse ja tavapäraste liikumisteede lähedusse, näiteks poodide juurde. Üha rohkem inimesi soovib ühendada oma igapäevast liikumist ja saadetiste saatmist või kätte saamist, tehes seda näiteks teel tööle või poodi. Omniva pakiautomaadid paiknevad õues ja on 24h ligipääsetavad, mistõttu on neid mugav kasutada. Pakiautomaatide asukohad leiab ettevõtte kodulehe kaardirakendusest https://www.omniva.ee/abi/kaart
 
 

Tagasi
PRESSIKONTAKT
 

E-post: [email protected]

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616