17.10
2022

Uues teleklipp kutsub tööle Omnivasse!

Tänasest võib näha televisioonis ja sotsiaalmeediakanalites uut vahvat teleklippi, mis kutsub tööle Omnivasse! Töötamine Omnivas on põnev ja paljude võimalustega. 

Kuigi postiteenus on oma olemuselt küll muutunud, kusjuures üha rohkem pakke saadetakse pakiautomaatide kaudu, on uuenenud ka postkontorid ja nende pakutavad teenused. Palju olulist tööd tehakse logistikakeskuses, kus innovaatilised tehnoloogilised lahendused kiirendavad tööprotsesse ja lihtsustavad töötamist. Omniva palgal on hetkel 1800 töötajat üle Eesti ning arenev ettevõte palkab töötajaid juurde.

Omnivasse on tööle oodatud nii noored kui vanemaealised. Töökohad paiknevad üle Eesti ja vahetustega töö võimaldab tööaega sättida oma elukorralduse järgi. Töötajad koolitatakse ka ise välja ning abivalmid kolleegid jagavad kogemusi sujuvaks sisse elamiseks. Lisaks pakub Omniva häid karjäärivõimalusi. Peagi algava kõrghooaja eel on eelkõige oodatud tööle sorteerijad ja kullerid, et jõuluperiood sujuks võimalikult hästi ning tõrgeteta. Vaata tööpakkumisi www.omniva.ee/tuletoole

Kampaanias kõlab esimest korda ka Omniva kui tööandja tunnuslause „Aitame rõõmuga“, inglise keeles „Happy to help“. See tunnuslause loodi põhjaliku eeltöö tulemusel, kus koostööpartner agentuur McCann viis läbi töötube ja intervjuusid kõigis kolmes Balti riigis, mille käigus küsitleti töötajaid üle kogu organisatsiooni.

Omniva tööandaja brändi kampaania kestab 17. oktoobrist – 6. novembrini. Reklaamid avaldatakse teles, Facebookis, Instagramis ja YouTube´is. Kampaania sihtrühm on 25–55-aastased peamiselt Harju- ja Raplamaal elavad inimesed.
Videoklippi saad vaadata siin: https://youtu.be/uK1FhfJe2g8
 
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616