E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
11.12
2017

Tulevikumaksed juba täna: Omniva partneriks saab Bill.me

Omniva ühendas jõud e-maksete platvormi Bill.me-ga, et parendada arvehaldustooteid ja pakkuda uudseid lahendusi nii Baltikumi kui ka Euroopa klientidele.

Koostöös Bill.me-ga lisandusid Omniva teenuste hulka ka äriklientidele mõeldud uuenduslikud arveedastuse ja maksete vastuvõtmise lahendused. Eraklientide jaoks võimaldab koostöö pakkuda unikaalset pilvetehnoloogial põhinevat erakontot maksehaldussüsteemis.

Omniva infoäri juhi Sander Aasna sõnul on Bill.me pakutavad lahendused saadaval kõikidele Omniva äri- ja eraklientidele Eestis ja Euroopas. "Otsime pidevalt uusi võimalusi, kuidas oma klientidele pakkuda rohkem väärtust masintöödeldava arveinfo pealt. Meie eesmärk on muuta e-arveldamine peamiseks arveldusmeetodiks igas segmendis ning usume, et koostöös partneritega nagu Bill.me suudame pakkuda aina enam põhjuseid ettevõtetele ja eraisikutele e-arvelduse kasutamiseks" selgitas Aasna.

Bill.me tegevdirektor Jevgenij Loginov näeb partnerlussuhtes olulisi arenguvõimalusi. „Balti regioon on meile võrdlemisi oluline turg ja me tahame selle arengusse investeerida koostöö kaudu selliste tugevate partneritega nagu Omniva. Koos suurendame turu teenuste kvaliteeti ja viime selle uuele tasemele.“

Loginov märgib, et ettevõtte rahvusvaheline haare on selle äriedukuse üks võtmeaspekte. „Meie teenuse järele on nõudlus mitte üksnes piirkondlikult, vaid ka ülemaailmselt. See tuleneb sellest, et inimeste vajadused on universaalsed,“ ütles Loginov. „Maksete puhul on inimeste vajadus alati sama: säästa aega ja raha ning kontrollida protsesse kusiganes maailmas. See on täpselt meie eesmärk.“

Omniva erakliendid saavad Bill.me platvormi kaudu teha kiireid ja töökindlaid makseid rahvusvaheliselt ja sõltumata arve teenuse tüübist – kommunaalteenustest mobiilteenusteni. Bill.me virtuaalset erakontorit kasutades saavad kliendid ühe klikiga maksta piiramatu arv arvete eest. Lisaks saavad nad vajadusel autoriseerida automaatmaksete võimaluse.

Bill.me kuulub rahvusvaheliselt tunnustatud uuenduslike ja töökindlate makseviiside, -toodete, -teenuste ja -tehnoloogiate kontserni The ECommPay Group. Seejuures on Bill.me-l ligipääs seitsme ülemaailmse kontoriga, 450 spetsialistist töötajaga ja üle 1000 tehingu sekundis töötleva makseasutuse ressurssidele. 


 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616