04.11
2022

Talv toob Narva postiteenustes muudatusi

E-kaubandusega koos on kasvanud pakkide saatmine pakiautomaatides ja väheneb postkontorites kohapeal teenuste kasutamine. Hiljutisel Narva linna ja Omniva esindajate kohtumisel vaatasime üle valla posti- ja pakiteenuste korralduse ning mahud ja leppisime kokku teenuste ajakohastamise.  
 
Kreenholmi ja Tempo postkontorid suletakse veebruaris
Kreenholmi ja Tempo postkontorid suletakse järgmise aasta talvel ning postiteenuste osutamine konsolideeritakse Pähklimäe postkontorisse, kus suurendatakse teeninduskassad arvu ja uuendatakse sisekujundus, et pakkuda mugavamat ning kaasaegsemat teeninduskeskkonda. Et kohalikud elanikud saaksid harjumuspäraselt jõulupakid ja heade soovidega postkaardid teele saata ja kätte saada, siis on sulgemine plaanis tuleva aasta 1. veebruaril. Postiteenuse toob soovi korral koju või tööle ka personaalne kirjakandja. Pakke saab saata 7 linna Omniva pakiautomaadi kaudu, mida narvalased ka aktiivselt kasutavad.  
 
Kuidas tellida personaalset kirjakandjat? 
Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja?Kutsu postiteenusteks koju või tööle personaalne kirjakandja! See on tasuta, kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest. Kirjakandja müüb postmarke, ümbrikke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saab tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju.
 
Tellimiseks helista eraldi teenuse telefonil 6643 330! 
Või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimust tullakse täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.
 
Kolm vähe kasutatavat kirjakasti eemaldatakse
Narva kirjakastide kaudu postitatakse aktiivselt kirju, kuid Suur tn 8, Kadastiku 57 ja Lepa 1 kirjakastis on olnud alla 5 kirja või ei ole ühtegi kuus, seetõttu need eemaldatakse lähiajal. Lisaks paigutatakse Narva hotellis paiknev kirjakast hotelli ette nähtavale kohale. Tuleval aastal on plaanis paigaldata kirjakast ka Narva raekoja ette. Kirjakaste tühjendatakse viis korda nädalas. Kui kirjakasti või postiasutust ei ole läheduses, siis saab kirju saata ka personaalse kirjakandja abil.
 
Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb
Soov on laiendada edasimüüjate arvu postmarkide ja ümbrike müümiseks, et suurendada toodete valikut ja kättesaadavust. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta kaOmniva e-poest
 
Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne! 
Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616