E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
25
08
2021

Salme pakiautomaat kolib Coopi kõrvale ja laieneb ligi poole suuremaks

26. augustil kolitakse Salme Rannapargi tee pakiautomaat uude asukohta ning ühtlasi laiendatakse see ligi poole suuremaks.

Salme pakiautomaadi uus asukoht saab olema mõnisada meetrit eemal Coop Konsumi juures aadressil Sõrve mnt 10 mnt, Salme. Kolimise käigus laiendatakse automaat ka ligi poole suuremaks, et piirkonna kasvanud pakiteenuste huvile vastata.

Omniva pakiautomaatide võrgu juhi Indrek Kausi sõnul on viimase pooleteise aastaga inimeste e-ostlemise harjumused märkimisväärselt muutunud. „Kui varem domineerisid automaatides eelkõige väikepakid, siis viimase pooleteist aasta ning vahelduvate piirangutega seoses on inimesed hakanud e-poodidest tellima ka keskmisi ja suuri pakke. Selleks, et inimestele see võimalikult mugavaks teha, keskendume ka Salme automaadi laiendamisel just keskmiste ning suurte lahtrite lisamisele.“

Seoses kolimis- ja laiendustöödega on Salme pakiautomaat 26. augustil alates kella 11:00-st kuni tööde valmimiseni klientide jaoks suletud. Kõigile klientidele, kelle pakid veel 25. augusti õhtul ja 26. augusti hommikul automaadis on, saadetakse ka vastav teavitus SMS-ga.

Ühtlasi tasub kohalikel tähele panna, et seoses kolimisega muutub ka Salme pakiautomaadi nimi. Uueks pakiautomaadi nimeks saab olema: Salme Coop Konsumi pakiautomaat.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616