E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14
04
2021

Rimi ja Omniva alustasid koostööd

Alates aprillikuust on Rimi lojaalsusprogramm seotud Omniva pakisaatmisteenusega – nimelt saavad Rimi kliendid igalt Omnivas saadetud pakilt teenida 15 senti Rimi raha.
 
„Meil on erinevaid koostööpartnereid nii Eestis, Lätis kui Leedus, kuid riigiettevõtetest on Omniva esimene, kellega ühist projekti alustasime,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Kuna piirangute tõttu on kaubanduskeskused olnud suletud, on veebi teel ostlemine oluliselt suurenenud ning pakiteenuse tähtsus kasvanud. Praeguse klientide ostu- ja käitumismustritega kaasas käimine tähendab aga seda, et peame leidma uusi ja digitaalseid võimalusi lojaalsusprogrammi rakendamiseks, mille hea näide ongi koostöö Omnivaga.“
 
Andrija Arro lisas, et lojaalsusprogramm hõlmab samuti Lätit ja Leedut, kuna Omniva on esindatud ka seal.
 
Omniva erakliendi segmendi juhi Sandra Kruseli sõnul on koostöö Rimiga esimene, mis seob ettevõtte pakiteenuse mõne lojaalsusprogrammiga. „Omniva on suurima võrguga pakiteenuse pakkuja ja Rimi üks suurimaid jaekaubandusettevõtteid kogu Baltikumis. Meil on hea meel, et värske koostöö näol saame pakkuda lisaväärtust mõlema osapoole klientidele,“ ütles Krusel.
 
Rimi raha teenimiseks tuleb pakk vormistada minu.omniva.ee lehel ja sisestada Sinu Rimi kaardinumber. Raha jõuab kliendi Sinu Rimi kontole järgmisel tööpäeval.
 
Tutvu lähemalt lojaalsusprogrammiga siin: https://www.omniva.ee/rimi.  


 
Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee) kauplused kuuluvad Rootsi kapitalil põhineva Rimi Baltic AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Gruppen AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 276 kauplust, sealhulgas 87 hüpermarketit (neist 17 Eestis), 68 supermarketit (neist 20 Eestis), Rimi minisid 100 (neist 44 Eestis), ekspress Rimisid 20 (neist 3 Eestis) ning 1 odavmüügikauplus Lätis. Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.
 
AS-i Eesti Post põhitegevusala on posti-, logistika- ja infologistikateenuste osutamine ning e-arvete käitlemine. Lisaks emaettevõttele kuuluvad kontserni tütar- ja sidusettevõtted. SIA Omniva ja UAB Omniva LT põhitegevus on pakiautomaadi- ja kullerteenuse pakkumine Läti ja Leedu turul. AS-i Maksekeskus tegevusalaks on makselahenduste pakkumine e-kaubandusega tegelevatele ettevõtetele Baltikumis. Finbite OÜ pakub e-arvete ja fintech lahendusi üle Baltikumi. Post11 pakub e-kaupmeestele rahvusvahelisi logistilisi terviklahendusi kaupade kättetoimetamiseks üle kogu maailma.
 
Omandisuhtelt on AS Eesti Post Eesti riigile kuuluv äriühing. Kontsernis töötab 2300 inimest üle Baltikumi ning 2020. aasta käive oli 135,6 miljonit eurot.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616