E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
17
08
2021

Riigipühal tuleb arvestada pikema tarneajaga

Seoses Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäevaga 20. augustil palume nii Eesti-sisesel kui ka Baltikumi-ülesel saatmisel arvestada saadetiste veidi pikema kohalejõudmise ajaga. Riigipühadel on postiasutused valdavalt suletud ning kullerid puhkavad ja kirjakaste ning pakiautomaate ei tühjendata. 21. augustil täidetakse/tühjendatakse pakiautomaate laupäevase graafiku järgi. Pakke saab Omniva pakiautomaatides teele panna ja välja võtta siiski ööpäevaringselt ning olenemate riigipühadest.

Eesti-sisesel saatmisel jõuavad 19. augustil üle antud pakid saajale pakiautomaati alates 21. augustist. Tavapärasest päeva võrra pikema tarneajaga tuleb arvestada ka juhul, kui saadetis antakse kullerile üle vahetult enne riigipüha. Kõikide postiasutuste lahtiolekuajad, sealhulgas ajutised lahtiolekuajad, on leitavad Omniva kodulehelt.

Baltikumi-ülene pakkide saatmine

Eestist 19. augustil teele pandud pakid jõuavad Lätti ja Leetu alates 21. augustist. 20. augustil postitatud pakid jõuavad Riiga ja selle lähistele alates 21. augustist, mujale Lätti ja Leetu alates 24. augustist.
 
Kui kasutate pakkide saatmiseks pakiautomaati, siis pange tähele, et tarnelubadused kehtivad saadetistele, mis on pandud pakiautomaati enne viimast tühjendamist. 

Kõiki riigipühasid puudutava informatsiooni leiate nüüd ka Omniva kodulehelt. Kui Teil on lisaküsimus paki- või postiteenuste kohta, siis palume teil ühendust võtta Omniva klienditeenindusega telefonil 661 6616. Laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel saab kliendiinfost abi kell 9-15, tööpäeviti aga 9-20.

Soovime Teile head taasiseseisvumispäeva ning täname mõistva suhtumise eest!

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616