E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
31
03
2021

Rakke, Võhma ja Kolga-Jaani postiautomaadid saavad laienduse

Seoses eriti aktiivse pakiliiklusega Rakkes, Võhmas ja Kolga-Jaanis laiendab Omniva täna kohalikud postiautomaadid suuremaks. Rakke postiautomaadi laiendamistöid tehakse 31.03 alates kella 09:30-st kuni 10:30-ni ning sel ajal on automaat klientidele ajutiselt suletud.  Võhma postiautomaadi laiendamistööd kestavad alates kella 12:30-13:30 ning Kolga-Jaanis kell 14:00-15:00. Pärast lisakappide paigaldamist on automaadid taas kohe kasutatavad. Kõik kliendid, kelle pakid on laiendamistööde eel automaadis, saavad laiendustööde kohta ka SMS-teate oma telefonile. 

Kaksteist postiautomaati on Eesti inimestele olnud kasutamiseks avatud nüüd paar kuud ning populaarsemad neist täitusid 100%-liselt juba esimestel nädalatel. Esimese sammuna saab postiautomaadist kätte saada e-poodidest tellitud kaupa – valides kauba kättesaamiskohaks sobiva postiautomaadi. Nagu juba tuttava pakiautomaadi puhulgi, tuleb paki automaati saabumisel kliendile sõnum uksekoodiga. Kood tuleb sisestada automaadi klahvistikul ja nii saabki klient oma paki kodu lähedalt mugavalt kätte. Automaat on kasutatav 24 tundi päevas seitsmel päeval nädalas. Samuti võimaldavad automaadid kohalikel ettevõtjatel ja asutustel pakkuda kontaktivabalt erinevaid ringlusteenuseid nagu näiteks kingaparandus või raamatulaenutus. 

Postiautomaatide pilootprojekti raames paigaldati Eestisse 12 automaati, neist viis Lääneranna valda Virtsu, Varbla, Koonga, Kõmsi ja Lõpe asulatesse. Ülejäänud seitse automaati paigaldati Tõstamaa, Veriora, Kolga-Jaani, Võhma, Rakke, Roobuka, ja Luunja asulatesse. Kõigis asukohades testib ettevõtte teenuste osutamist, et õppida koos omavalitsuse ja ettevõtjatega, mida inimesed tegelikult vajavad.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616