E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14.05
2021

Rahvas soovib „Head Eesti asjad“ postmargil näha külakiike

Omniva margikonkursi ,,Head Eesti asjad’’ rahvahääletusel valisid inimesed 10 idee seast välja kõige paremaks postmargile sobivaks Eesti asjaks külakiige. Hääletusel soovis külakiike margil näha ligi viiendik vastajaist.
 
Esialgu esitasid inimesed konkursile enam kui 250 ideed erinevatest headest Eesti asjadest, mis margile sobiksid. Seejärel valis Omniva žürii nende seast välja 10 parimat, mis jõudsid lõpuks rahvahääletusele. Nädal aega kestnud hääletusel osales ligi 300 inimest ning kõige rohkem hääli kogus külakiik. Populaarsuselt teisele kohale jäi suitsusaun ning kolmandale must rukkileib. ,,Meil on rõõm näha, et nii paljud inimesed soovivad ühe margi valmimise protsessis kaasa lüüa – konkursi erinevates etappides osales kokku üle 500 inimese’’ ütles Omniva erakliendi segmendi juht Sandra Krusel.
 
Rahva poolt valitud külakiik sobib Kruseli sõnul postmargile hästi, sest sümboliseerib inimeste kohtumispaika ja tähtsaid sündmusi kogukonnas – lisaks pikale ajaloole pakuvad külakiiged inimestele rõõmu ka tänapäevastel väliüritusel. ,,Need seosed ja generatsioonide ülesed ühised kogemused annavad margile rahvuslikult piduliku ja lõbusa meeleolu, mille tulemusena sobib mark ideaalselt nii õnnitluskaartidele kui ka reisikirjadele,’’ ütles Krusel.
 
Nüüd annab kunstnik Indrek Ilves külakiige ideele postmargi kuju ning juba 12. augustil saab seda soetada Omniva e-poest ja postkontoritest.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616