E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
31.08
2023

Pärnus avas uksed uuendatud postkontor

Omniva avas täna Pärnus uuendatud postkontori. Sel sügisel avatakse kokku 13 uuendatud postkontorit üle Eesti.

Port Artur 2 keskuses aadressil Lai 11 asuvas tuleviku postkontoris on olemas kõik vajalik uue põlvkonna postiteenusteks ning mitmekülgsema, keskkonnasõbralikuma ning kliendikesksema teeninduse pakkumiseks. 

Postkontori pidulikul avamisel osalesid Omniva kullerkanali ja postiasutuste üksuse juht Reet Pajus ja Marika Valter, Pärnu linnavalitsuse liige, Paikuse osavallakeskuse juht. “Suvepealinna inimesed on aktiivsed postkontorite külastajad. Nüüd on Pärnus nii kohalikele kui ka külalistele loodud kaasaegsed tingimused uue põlvkonna postiteenusteks, ootame kõiki uut kontorit külastama,” nentis Pajus.

Uuenenud postkontoris on varasemast rohkem tähelepanu pööratud ka keskkonna säästmisele – müügil on loodussõbralikud pakendid ja pakkelahendused. „Pakendite „võta ja jäta“ keskkonnasäästlik lähenemine võimaldab kasutatud pakendid postkontorisse jätta, et järgmised kliendid saaksid oma saadetised nendega teele saata,” rääkis Pajus. “Omniva on tugeva sotsiaalse vastutustundega ettevõte, soovime olla seal, kus inimesed meie teenuseid vajavad ja neile on lihtne ligi pääseda,” kinnitas Pajus ja rõhutas, et kõik uuenduskuuri läbinud postkontorid on ligipääsetavad ka erivajadustega inimestele.

Uue sisekujundusega postkontoris on ka Omniva oma kingipood, kust saab osta raamatuid ja erinevaid meeneid. Veel leiab valikust traditsioonilisi postmarke, postkaarte ja teisi postitooteid. Saalis on kesksel kohal pakkelaud, kus kliendid saavad saadetised, näiteks kingitused, ise kohapeal ära pakkida ja need koheselt teele panna. Lisaks on avatud ligipääsudega teenindusletid, kus teenindajad aitavad kiirelt ja mugavalt vormistada soovitud postiteenuseid.

„Pärnu postkontoris on tänavu kaheksa kuu jooksul ostetud kõige enam postitooteid (58%), millest populaarsemad on olnud postmargid (22%) ja lotopiletid (17%). Muidugi saadetakse ka pakke ning vormistatakse perioodikatellimusi,“ rääkis Omniva Lääne piirkonna postiasutuste juht Karin Linno.

Tuleviku postkontorite lahenduse töötas välja Urmas Pastarus ning tunnustatud sisearhitektid Raul Tiitus ja Birgit Palk büroost PINK. Omniva uuenenud postiasutuste klienditeenindajate kaelas võib näha pilkupüüdvat Omniva värvides kaelaehet, mille on valmistanud Ken ja Moonika Ruut.

Vaata esimesi pilte postkontorist SIIT!

Fotod: Egert Kamenik

 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616