E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
22
12
2020

Pakkide ja kirjade saatmine jõuluajal ja aastavahetusel

Pakkide ja kirjade saatmise tipphooaeg on taas kätte jõudnud. Pühade eel saadetakse ligi pool kogu aasta kirjade mahust ning pakke oodatakse tavapäraselt oluliselt rohkemates kodudes. Jõulupühad on ka aeg, mida on kõige mõnusam veeta koos lähedastega, seega puhkavad riigipühadel ka paljud meie usinad töötajad.
 
Kui viimasel jõulueelsel nädalavahetusel käib Omnivas töö praktiliselt ööpäevaringselt, siis jõulupühade (24.12-26.12) ajal ning 1. jaanuaril puhkavad ka usinad postitöötajad ja kullerid, mistõttu pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist sel ajal ei toimu. Samuti on neil päeval suletud postkontorid. 23. ja 31. detsembril teenindatakse pakiautomaate laupäevase graafiku järgi - pakiautomaate tühjendatakse nagu laupäeviti, aga täidetakse seni kuni viimane pakk on jõudnud pakiautomaati.
23. detsembril teele pandud pakid jõuavad pakiautomaatidesse 29.detsembril, 31. detsembri pakid aga juba 2. jaanuaril.

Paneme kõigile pakisaajatele südamele, et kui pakk juba postkontoris või pakiautomaadis ootab, siis tasub see esimesel võimalusel välja võtta. Nii saame ka järgmiste klientide pakid kiiresti kohale toimetada. Selleks, et ka kliendid aitaksid kiiremale pakivoole kaasa, loosib Omniva kiiremate pakisaajate vahel välja 50 Olerexi 50-eurost kinkekaarti. Loosis osalemiseks tuleb pakil järel käia vähemalt nelja tunni jooksul selle ladustamisest. Vaata rohkem infot: omniva.ee/4h

Kui on soov jõuluks pakk saata, siis tuleks see teele panna enne 20.detsembrit. Nii jõuab see õigeks ajaks saajani. 23.detsembril teele pandud pakid viiakse kohale 29.detsembril. Jõulukirjade postitamiseks on samuti viimane aeg käes. Kirja saates tasub arvestada kirjakastide tühjendusaegadega ning kirja liikumise kiirusega tavakirja või ekspresskirja puhul. Meelde tasub tuletada ka, kuidas kaardile õigesti aadressi kirjutada. Vaata lisainfot Omniva kodulehelt.

Postkontorite lahtiolekuajad pühade perioodil leiad Omniva kodulehe kaardirakendusest.
 
 
Infotelefon 661 6616 ja info@omniva.ee vastab Teie küsimustele:
 
E–R 9.00–20.00
L–P 9.00–15.00

* 24.12–27.12 9.00–15.00
* 31.12 9.00–17.00
* 01.01 suletud
 

Mida teeme, et kõik pakid kiirelt kohale toimetada?
 
  • Oleme juurde võtnud hooajalisi töötajaid pakke sorteerima ja kohale toimetama.
  • Teenindame populaarseid pakiautomaate mitu korda päevas ja isegi pühapäeval.
  • Suure mahuga pakiautomaatide juures anname pakke periooditi üle ka pakibussidest.
  • Vajadusel helistame kliendile ja kui sobib, siis suuname paki ümber pakiautomaati, kus on rohkem ruumi.
  • Et pakid kiiremini kätte toimetada, suuname eriti suures mahus pakiautomaatidest vähesel määral pakke ka automaatselt postkontorisse. Soovi korral saab klient paki siiski pakiautomaati tellida, kuid sel juhul tuleb arvestada pikema ooteajaga.
  • Saadame klientidele SMS-teavituse kui pakk võib hilineda.
  • Kutsume kliente üles pakkidele kiirelt järele tulema, auhindadeks jagame 50x50 € Olerexi kinkekaarte.

 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616