E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
21
10
2020

Pakimahud annavad märku kõrghooaja algusest

Tarnekiirus sõltub paljuski sellest, kui kiiresti inimesed pakkidele järgi tulevad. Omniva täidab pakiautomaate mitu korda päevas ja kutsub kliente üles oma saadetisi kiiresti kappidest välja võtma.
 
Töötame Omnivas juba täistuuridel ja suudame hetkel toime tulla järjest kasvavate pakimahtudega. Olenemata juba kümnetest tuhandetest pakkidest päevas suudame enamik saadetisi kogu Eestis kohale toimetada järgmiseks päevaks.
 
Kuna kõige populaarsematesse pakiautomaati saadetakse mõnel päeval rohkem pakke kui sinna ära mahub, võib väike osa saadetisi jõuda klientideni hilinemisega ehk kuni kolme päeva jooksul. Selleks, et selliseid olukordi vältida täidame ja tühjendame pakiautomaate mitu korda päevas, laiendame oma pakiautomaatide võrku ning töötame ka pühapäeviti.
 
Seetõttu muutub senisest veelgi olulisemaks, et kliendid tuleks pakkidele võimalikult kiiresti ja sama päeva jooksul järgi. Iga päeva arvelt, mil üks pakk pakiautomaadis ootab, saaksime klientideni toimetada juba kaks järgmist pakki.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616