E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
26
11
2020

Pakiliikluse kiirendamiseks saabuvad pakiteated nüüd pool tundi varem

Alates 27. novembrist muudab Omniva varasemaks aja, mil klientidele saadetakse esimesed pakisaabumise sõnumid. Kui varem alustas ettevõte esimeste pakiteadete saatmisega alates poole kaheksast, siis nüüd jõuavad esimesed teated klientideni juba seitsmest, et klient saaks pakile järelemineku planeerida hommikusesse marsruuti.
 
Omniva pakiäri turundusjuhi Mihkel Külaotsa sõnul aitab varasem pakiteadete saatmine kogu päeva jooksul klientideni toimetada oluliselt rohkem pakke.  „Kuigi pakid on sageli juba varem kappi jõudnud, oleme seni päeva esimesed pakiteated ajastanud umbes poole kaheksa ja kaheksa vahele. Oleme saanud tagasisidet, et selleks ajaks kui hommikune pakiteade telefoni saabub, on paljude inimeste hommikune marsruut juba paika pandud või lausa tehtud,“ selgitas Külaots.
 
„Seetõttu toomegi pakiteadete saatmise natuke varasemaks, mis loodetavasti võimaldab paljudel inimestel juba päeva alguses pakil järel käia. Nii saame kapi juba samal päeval uute pakkidega täita.“
 
Külaotsa sõnul on tegu püsiva muudatusega ning uus kord on suureks abiks just jõulueelsel perioodil, et inimesed saaksid oma pakkidele kiiremini järele tulla.
 
Omniva palub pakiteadete saajatel oma pakile esimesel võimalusel järele minna, et kapi saaks koheselt järgmise pakiga täita. Nii jõuavad ka järgmised pakid kiirelt saajani.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616