18.12
2020

Postiasutusse minnes arvesta pikema ooteajaga ning jälgi ajutisi lahtiolekuaegasid

Seoses kätte jõudnud jõuluhooaja ja hiljutiste ostupühadega on pakkide hulk tavapärasega võrreldes märkimisväärselt kasvanud ka postkontorites ning pikemad järjekorrad nendes on detsembrikuus paratamatus, millega tuleb arvestada. Postkontorite töökorraldust mõjutab kasvav COVID-19 viiruselaine, mis on kaasa toonud üha enam lähikontaktsuse juhtumeid ning ka haigestumisi postkontorite klienditeenindajate ridades.
 
Hoolime klientide ja töötajate tervise ja turvalisuse tagamisest ning juhtumi ilmnemisel viime alati läbi postkontori põhjaliku puhastuse. Puhastuse läbiviimise ajaks on postkontor lühiajaliselt suletud.  Palume kõikidel klientidel postkontorit külastades kanda maski, hoida kahemeetrist distantsi ja desinfitseerida käsi.  2+2 reegli järgimiseks ei ole sageli võimalik postkontori ootejärjekorda tekitada postkontori ruumidesse. Seetõttu palume klientidelt mõistvat suhtumist ning arvestada mõnevõrra pikema teenindusajaga postkontoris.

Pikemad ooteajad on eeskätt Tallinna ja Tartu postkontorites, kus on jõuluhooaja ja hiljutiste ostupühadega pakkide hulk tavapärasega võrreldes märkimisväärselt kasvanud.
Ooteajad on pikemad tööpäeva lõpus, 17:00 paiku. Rõhutame, et teenindame kõik järjekorras olevad kliendid ära samal päeval. Vajadusel hoiame postkontorit avatuna ka tavapärase sulgemisaja (19:00) järel.
 
Populaarseimad Tallinna ja Tartu postkontorid on varustatud ka QR-koodi alusel töötava järjekorrasüsteemiga. Nii on võimalik teil postkontoris koha peal võtta mobiili järjekorra number ning saabuda postkontorisse vahetult enne teie korra saabumist.

Seoses kõrgendatud koroonaohuga on allolevate postkontorite töötajad eneseisolatsioonis või suunatud teenindama naaber-postkontoreid.
 
Töötame vähendatud koosseisu ja lühendatud tööajaga, et tagada postiteenuse kättesaadavus. Täname mõistva suhtumise eest! Ülejäänud ligi sada postkontorit töötavad tavapärastel aegadel. Rohkem infot postiasutuste asukohtade ja avamisaegade osas leiab www.omniva.ee/kaart
 
Toompuiestee pakiväljastupunkt
17. detsembril ajutiselt suletud. 

Haava postkontor
14.12-03.01 suletud
 
Luha postkontor

21.12-27.12 ajutiselt suletud
 
Mustika postkontor

Alates 12.12 avatud ainult pakkide väljastamiseks

Toompea postkontori avamisaegade muutused
14.12. ajutiselt suletud.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616