E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
10.01
2022

Omniva võrgustik uueneb: Tõstamaale ja Rakkesse paigaldatakse pakiautomaadid

Täna, 10. jaanuaril vahetab Omniva senised Tõstamaa ja Rakke postiautomaadid uute, kõigi funktsionaalsustega Omniva pakiautomaatide vastu.
Pakiautomaatidei asukohad jäävad samaks:
Tõstamaa pakiautomaadi aadress on Varbla mnt 2, Tõstamaa alevik, Pärnu linn, Pärnu maakond, Rakke pakiautomaadi aadress on F. R. Faehlmanni tee 15, Rakke alevik, Väike-Maarja vald, Lääne-Viru maakond.

Pakiautomaadid teenindavad kliente alates 11. jaanuarist. 

Erinevalt postiautomaadist saab pakiautomaadiga saata pakki teise Omniva pakiautomaati Eestis, Lätis ja Leedus, saata pakki postkontorisse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Loomulikult saab pakiautomaadist kätte ka oma tellitud e-poe ostud või teiselt eraisikult saadetud pakid.​

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616