E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
11.01
2022

Omniva võrgustik uueneb: Luunjale ja Kose-Uuemõisa paigaldatakse pakiautomaadid

Täna, 11. jaanuaril paigaldab Omniva pakiautomaadid Luunjale ja Kose-Uuemõisale. Luunja pakiautomaadi aadress on Puiestee tn 4, Luunja alevik, Luunja vald, Tartu maakond. Kose-Uuemõisa pakiautomaadi aadress on Kesk tn 15, Kose-Uuemõisa alevik, Kose vald, Harju maakond.

Pakiautomaadid teenindavad kliente alates 12. jaanuarist. 

Pakiautomaadiga saab saata pakki teise Omniva pakiautomaati Eestis, Lätis ja Leedus, saata pakki postkontorisse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Loomulikult saab pakiautomaadist kätte ka oma tellitud e-poe ostud või teiselt eraisikult saadetud pakid.​

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616