E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
16.12
2021

Omniva võrgustik laieneb: algavad Kanepi, Rõuge ja Tori pakiautomaatide paigaldused

Neljapäeval, 16. detsembril paigaldab Omniva uued pakiautomaadid Kanepisse, Rõugesse ja Torile. Kanepi pakiautomaadi asukoht saab olema Kanepi Vallamaja juures aadressil Turu põik 1. Rõuge pakiautomaat paigaldatakse Rõuge Bussijaama. Tori pakiautomaadi asukohaks saab Pärnu mnt 21, Tori alevik.
Kanepi, Rõuge ja Tori pakiautomaadid teenindavad kliente alates reedest, 17. detsembrist.

Pakiautomaadiga saab saata pakki teise Omniva pakiautomaati Eestis, Lätis ja Leedus, saata pakki postkontorisse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Loomulikult saab pakiautomaadist kätte ka oma tellitud e-poe ostud või teiselt eraisikult saadetud pakid.​

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616