E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14.03
2022

Omniva: Venemaaga jätkub osaliselt universaalne postiteenus

Omniva annab teada, et seoses Ukaraina sõja algusega peatunud posti- ja pakiteenus Venemaale jätkub täna osaliselt. Venemaale saab saata universaalse postiteenuse saadetisi: standardpakk, tähtmaksikiri, lihtmaksikiri, standardkiri täht ja standardkiri liht. Suletuks jäävad järgmised teenused ja nende teenustega saadetisi vastu ei võeta: EMS kullerteenus, äri tähtmaksikiri, äri lihtmaksikiri, ärikiri standardkiri täht ja ärikiri standardkiri liht. Omniva on lõpetanud Venemaalt saabuvate perioodiliste väljaannete kande ning nende väljaannete tellimuste vastuvõtmise. Ka ei saa teha Venemaaga Western Unioni tehinguid.
 
Postivahetus Ukraina Postiga on hetkel kaootiline ja mõjutatud sõjast Ukraina territooriumil. Ukraina Post käib vastavalt võimalustele Poolas postil järel. Ukrainas avatud postiasutuste kohta saab infot siit.
 
Õhuruumide piirangud põhjustavad häireid ka saadetiste saatmisel Kesk-Aasia riikidesse, kuhu varasemalt toimus saadetiste vedu läbi Venemaa või Venemaa õhuruumi kaudu.
Valgevenega toimib posti- ja pakiteenus mõlemas suunas. Valgevenega ei saa teha Western Unioni tehinguid.
 
Omniva toimetab jätkuvalt kohale Aasiast tulevaid pakke Baltikumi ja lähipiirkonda. Alates Ukraina sõja algusest toimub see uuendatud lennuplaani järgi seoses rahvusvaheliste sanktsioonidega Venemaale. Hiinast pakke lennutavad firmad lendavad ümber Venemaa ja ainult Hiina Rahvavabariigis registreeritud lennukid saavad hetkel otse üle Venemaa lennates tuua kaupu Hiinast Euroopasse. Hetkel see ei mõjuta lõpptarbijate tarneaegu, sest lennud toimuvad igapäevaselt ning pakid jõuavad ka edaspidi kiirelt kohale.
 
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616