E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
19
05
2021

Omniva värbas Post11 juhiks pikaajalise rahvusvahelise kogemusega logistikaeksperdi

Omniva ja Hiina suurimal erakapitalil põhineva kullerfirma S.F. Expressi ühisettevõtte juhatuse liikmena alustas sel nädalal paarikümneaastase logistikasektori kogemusega Triin Oselein.  
  
Post11 nõukogu liikme Charlie Viikbergi sõnul on Oseleinil pikaajaline kogemus logistikasektoris töötamisest, sealhulgas ka rahvusvahelise logistika juhtimises ning e-kaubanduse väärtusahelasse panustamisel. „Kindlasti saab seda pikaajalist rahvusvahelise logistika kogemust rakendada ettevõtte eesmärkide saavutamiseks,“ ütles Viikberg.
 
„Post11 eesmärk on tugeva turupositsiooniga omanike, Omniva ja S.F. Expressi, visiooni elluviimine läbi Post 11 olemasoleva partnervõrgustiku kui ka selle pideva globaalse laiendamise kaudu,“ selgitas Oselein. „Mul on suur rõõm liituda Post11 ambitsioonika meeskonnaga, et luua pikaajaline strateegia ja kasvatada Post11 äritegevust pidevalt kasvaval e-kaubanduse globaalsel turul.“
 
Varasemas tööelus on Oselein töötanud rahvusvahelise projektidirektorina globaalset e-kaubanduse infrastruktuuri ning tollilahendusi arendavas ettevõtes Eurora Solutions OÜ. Aastatel 2018-2019 töötas ta e-kaubanduse tarnelahendusi pakkuvas logistikaettevõtte GTS Express Group juhatuse liikme ja operatsioonide juhina. Enne seda, aastatel 2003-2017 töötas Oselein Stora Enso grupis erinvatel logistika juhtimisega seotud positsioonidel, sealhulgas 2015-2017 aastatel ka Stora Enso globaalse merelogistika keskuse juhina Rootsis. 
 
Oselein on Tartu Ülikoolis lõpetamas magistriprogrammi (MBA) strateegilise juhtimise alal. Varem on ta omandanud bakalaureusekraadi avaliku halduse alal Estonian Business Schoolis. 
 
Post11 on Omniva ja Hiina suurima erakapitalil põhineva kullerfirma S.F. Express poolt 2015. aastal asutatud ühisfirma. Post11 pakub e-kaupmeestele rahvusvahelisi logistilisi terviklahendusi kaupade kättetoimetamiseks üle kogu maailma. 
 
Ettevõtte kaheliikmelise juhatuse ülesandeks on strateegiliste ja finantseesmärkide saavutamise tagamine, visiooni ja pikaajalise strateegia kujundamine ning selle saavutamiseks tegevuskavade koostamine.  

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616