E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
04
05
2021

Omniva tütarettevõte Finbite napsas juhi start-up maailmast

21. maist alustab Omniva tütarettevõtte Finbite uue juhatuse liikmena tööd rahvusvahelise kogemusega Keir Veskiväli. Finbite’i näol on tegemist ühe juhtiva e-arve operaatoriga Baltikumis.

Omniva juhatuse liikme Charlie Viikbergi sõnul rääkis Veskivälja kasuks tema rahvusvaheline kogemus fintechi sektoris töötamisel. „Keiril on ette näidata rahvusvaheliselt edukas tehnoloogiaga seotud projekt ning Finbite tänases arengufaasis on see just see, mida ettevõte vajab. Finbite on fintech ettevõte, mille tulevik on rahvusvahelistumises,“ ütles Viikberg.
 
Maikuus alustava Veskivälja sõnul on Finbitel kindlasti suur potentsiaal ja seda mitte ainult kohalikul vaid ka rahvusvahelisel turul. „Mul on väga hea meel liituda Finbite'i meeskonnaga ja aidata kaasa ettevõtte edasisele arengule,” ütles Veskiväli. 
 
Veskiväli oli kaasasutaja ja CEO investeerimis- ja finantsnõustamise platvormile Smartly, mis müüdi 2019. aastal Vietnami varahaldusettevõttele VinaCapital. Samuti on Veskiväli hiljem töötanud VinaCapitalis digitaliseerimise ja finantstehnoloogia juhina ning Suurbritannia saatkonnas ekspordi-impordi nõunikuna. Lisaks töötab Veskiväli TalTechi tehnoloogiasiirde keskuses süvatehnoloogia nõustajana ning on alustavaid investoreid nõustava finantstehnoloogia Finerds asutaja.
 
Bakalaureusekraadi omandas Veskiväli 2012. aastal TalTechis ettevõtluse ja juhtimise erialal.
 
Finbite on ASi Eesti Post tütarettevõte, mis pakub e-arvete ja fintech lahendusi arvete mugavalt saatmiseks, vastuvõtmiseks, menetlemiseks ja säilitamiseks ning võimaldab muuta kogu ettevõtte ostu- ja müügiarvete menetlusprotsessi paberivabaks. Ühtlasi on Finbite üks Baltikumi suurimatest e-arve operaatoritest.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616